www.ofstrutnov.com
HOME
Soutěže
Okresní přebor mužů
Okresní přebor žáků
Okresní soutěž III.tř. mužů
Okresní soutěž IV.tř. mužů
Okresní sou. ml.žáků 7+1
Okresní př.st.přípravka
Okr.sou.ml. přípravka 4+1
Pohár FAČR - okresní kolo
Diskuze
diskusní fórum
Termíny
Termínová listina
Seznam všech ukání
Zprávy
STK a DCK
Komise rozhodčích
Složení komisí
Výkonný výbor
Zápisy z VV
Obsazení rozhodčích
Adresáře
Adresáře oddílů
Adresář rozhodčích
Rozpis soutěží
Platný RS
Soubory ke stažení
formuláře atd.
Legislativa
Pravidla fotbalu
Stanovy FAČR
Soutěžní řád FAČR
Disciplinární řád FAČR
Registrační řád FAČR
Přestupní řád FAČR
Archiv ročníků
Od ročníku 2004
Stránky
mail webmaster
Magazín
fotbalových trenérů trenink.com
KH fotbal

Nabídka fotbalových turnajů pro Váš tým
    Alternativní obsah, třeba obrázek.     ZDE KLIKNI
hraje se v příštím kole

Poslední zprávy OFS:
X.X.2012 - dopis k akci BENESPORT další...
16.11.2012 - zápis z VV 13.11.2012 další...
15.11.2012 - zpráva STK a DCK další...
25.10.2012 - školení trenérů licence C 17.-18.11.12 další...
25.9.2012 - zápis z KR 20.9.2012 další...




logo Sparta Úpice logo FK Poříčí u Trutnova logo SK Janské Lázně logo FC Mladé Buky logo Spartak Pilníkov logo Jiskra Kocbeře
logo FK Strážné logo Jiskra Bohuslavice logo Sokol Dolní Kalná logo Tatran Hostinné logo MFC Svoboda nad Úpou logo Jiskra Libeč
logo Sokol Vítězná logo Jiskra Horní Maršov logo Sokol Chotěvice logo Baník Žacléř logo TJ Dvůr Králové logo Sokol Prosečné
logo TJ FC Lánov logo Sokol Kunčice logo Jiskra Podhůří logo Sokol Bílá Třemešná logo FK Trutnov logo FK Volanov
logo FK Mostek logo FC Vrchlabí logo Baník Rtyně v Podkrkonoší logo Sokol Černý Důl logo Sokol Staré Buky logo FC AVON Rudník
logo FK Radvanice logo Ji Kuks logo Sokol Starý Royktník logo Jiskra Lampertice logo FK Borovnice logo So Malé Svatoňovice
logo Ji Bernartice logo FC Libotov logo FK Chvaleč logo ŽFK Trutnov logo Sp Hajnice







  • Divize
  • TJ Dvůr Králové
  • Krajský přebor
  • MFK Trutnov
  • TJ Dvůr Králové "B"
  • 1.A třída
  • FC Vrchlabí
  • Sp Úpice
  • 1."B"třída
  • FK Mostek
  • FC M.Buky
  • FC AVON Rudník
  • SK Janské Lázně
  • Baník Žacléř
  • So B.Třemešná
  • Ta Hostinné
  • Okresní přebor

  • So Vítězná
  • TJ Lánov
  • MFK Trutnov "B"
  • FK D.Kalná
  • Ji Podhůří
  • FC Vrchlabí "B"
  • So St.Buky
  • FK HAVEX Strážné
  • So Kunčice
  • Ba Rtyně
  • Ji Kocbeře
  • SK Janské Lázně "B"
  • FK Poříčí
  • FK Volanov
  • III. třída
  • So St.Rokytník
  • Sp Pilníkov
  • MFK Trutnov "C"
  • SK MFC Svoboda
  • FC Bohuslavice
  • So Č.Důl
  • Ta Hostinné "B"
  • Ji Libeč
  • So B.Třemešná "B"
  • So M.Svatoňovice
  • FK D.Kalná "B"
  • Ji Lampertice
  • FC Libotov
  • Sp Úpice "B"
  • IV. třída
  • So Chotěvice
  • FC M.Buky "B"
  • FK Baník Radvanice
  • TJ Lánov B
  • Ji Bernartice
  • Ji H.Maršov
  • So Prosečné
  • Sp Hajnice
  • Ji Podhůří B
  • FK Borovnice
  • FK Chvaleč
  • Ji Kuks
  •