Výsledky víkendových utkání 28.-29.října 2017 (vloženo: 27.10.2017 17:00)

Aktualizováno NE 17:10

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - FK Sokol Volanov odloženo

TJ Jiskra Bohuslavice - TJ Strážné 2:5 (1:1). Branky: Jůzl, Najman – Adler 2, Skrbek, Plecháč, Stejskal. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 11.

První poločas utkání byl vyrovnaný a do druhého poločasu se nastupovalo za vyrovnaného výsledku a očekávala se bitva o výsledek. Bohužel opak byl pravdou a domácí, po vlastních hrubkách, soupeři situaci usnadnili a hosté si zaslouženě odvezli všechny body.

TJ Baník Rtyně - TJ Jiskra Podhůří odloženo

SK Janské Lázně - SK Spartak Hajnice 3:3 (1:0) pen. 1:2. Branky: Stránský, Janíček, Radimský -  Patka 2, Gult. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:2 Diváků: 40.

V dnešním utkání se první poločas vydařil lépe domácím , kteří se ujali vedení 1:0 po rohovém kopu. Na počátku 2. poločasu domácí vstřelili další 2 branky a stav byl 3:0 , zdálo se že domácí získali rozhodující náskok . Hosté však včas snížili a nakonec se jim podařilo i vyrovnat. V penaltovém soupeření pak dali dvě penalty , domácí jen jednu a tak nakonec brali z dobře rozehraného zápasu jen bod. Zápas byl vyrovnaný a velmi dobře odpiskaný Pavlem Žákem.

FK Mostek A - TJ Sokol Malé Svatoňovice nehlášeno 0:1 (0:1). Branka: Tišler. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:4. Diváků: 30.

MFK Trutnov C - TJ Baník Žacléř A odloženo

FC Vrchlabí B - FK Poříčí u Trutnova 1:0 (0:0). Branka: Mejsnar. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváků: 35.

V první polovině poločasu utkání mělo Vrchlabí převahu, ale vyložené šance si nevytvořilo. Poté se hra vyrovnala. Gólmani obou týmů byli však prakticky bez práce. V druhém poločasu domácí měli převahu, kterou korunovali brankou. Tento gól však nebyl uznán pro faul (nefaul) na brankáře. Vrchlabí tento okamžik nerozhodil a po pěkné akci zleva hlavičkou zakončil Mejsnar a Vrchlabí šlo do vedení. Výsledek si domácí s přehledem pohlídali a zaslouženě získali tři body.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč - SK MFC Svoboda odloženo

FK Baník Radvanice - TJ Jiskra Lampertice 8:1 (5:0). Branky: Císařovský 3, Dvořák 2, Seňko, Kovář, Vlasák – Poláček. Rozhodčí: Pracný. Bez karet. Diváků: 10.

TJ Jiskra Horní Maršov - SK Sparta Úpice B 9:1 (2:0). Branky: Hudrlík 6, Kopecký, Haider, Feduň – Pančík. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Kafka). Diváků: 30.

Bernartice/Žacléř B - FK Chvaleč odloženo

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

TJ Sokol Prosečné - TJ Lánov 2:5 (1:5). Branky: Leder, Muller – Pavelka 2, Šafařík, Škoda, Souček. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:5. Diváků: 50.

TJ JISKRA KUKS - FK Dolní Kalná B odloženo

FC Libotov - Borovnice/Mostek B odloženo

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Kunčice nad Labem odloženo

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

TJ Sokol Černý Důl - TJ SOKOL Starý Rokytník 1:0 (0:0). Branka: Ráliš. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:3. Diváků: 7.