Výsledky víkendových utkání 24.-25.8.2019 (vloženo: 22.8.2019 18:11)

Aktualizace NE 22:10

OP muži OFS Trutnov

TJ Tatran Hostinné - FK Poříčí u Trutnova 3:0 (1:0)

Branky: Brož, Maličký, Polák. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:0. Diváků: 50.

Utkání proti oslabenému soupeři jsme sice výsledkově opět zvládli. Akorát  nás  zaskočila novinka, druhý zápas proti devíti v poli. Zatím si s tímto systémem nedokážeme poradit. Netušíme, jestli to je naším herním systémem nebo soupeřem, který se snaží ubránit v neúplné sestavě nějaký výsledek.

SK Janské Lázně - TJ Rudník 2:4 (0:2)

Branky: Maňuch 2 – Víšek 2, Zeman, Kaprál. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:0. Diváků: 70.

Hosté v prvním poločase potvrdili roli favorita a domácí tým jasně přehrávali. Jen vlastní vinou nerostlo skóre v jejich prospěch. Domácí tým byl u všeho druhý a nedokázal držet herní krok. V polovině utkání potvrdili svoji převahu vedoucím gólem Kaprála. Před závěrem poločasu přidali ještě po nařízeném pokutovém kopu druhý gól Zemanem a vypadalo to na jasnou cestu za třemi body. Po přestávce se však z domácí šatny vrátil jiný tým posílený o tři čerstvé hráče a najednou hosté nestíhali a polovinu druhého poločasu byli pod tlakem, který domácí vyjádřili dvěma góly Zdenka Maňucha a rázem bylo na hřišti drama. Hosté se však po vyrovnání znovu opřeli do hry dvěma góly Víška stanovili konečné skóre.

Sokol Vítězná - TJ Jiskra Kocbeře 3:2 (1:1)

Branky: Andrle 2, Hlavatý – Krejsa, Kilevník (pen.). Rozhodčí: Gereg. ŽK: 4:2. Diváků: 88.

V Králevodvorském derby se hrál v prvním poločase bojovný zápas, hrálo se nahoru dolů ale s minimem vyložených šancí, domácí se dostali do vedení po rohovém kopu Hlavatým. Hosté ale střelou Krejsy asi z 35-ti metrů, kdy nachytal domácího gólmana v nedbalkách vyrovnali na 1-1. Ve druhém poločase se hosté z pokutového kopu, který proměnil Kilevník, dostali do vedení 1-2 . Domácí ale nesložili zbraně a v 83 min se jim Andrlem podařilo vyrovnat na 2:2, ale to ještě nebylo vše - stejný hráč v 89 min domácím vystřelil svým druhým gólem vítězství 3:2. Za nesmírnou snahu si domácí vítězství zasloužili.

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Strážné 0:1 (0:1)

Branka: Jiřička. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:1. Diváků: 55.

Kdo očekával pokračování brankostroje z minulých utkání tak byl průběhem utkání velice zklamán. Soupeř hrál od začátku se zabezpečenou obranou a hru mu velmi ulehčovali domácí hráči svou nepřesností. Hosté se do útoku ani nijak nehrnuli, vyčkávali na ztráty míčů domácích a po propadáku tří rtyňských hráčů ve středu pole udeřili. Ušmudlaná střela Jiřičky ve 20.min. zapadla k tyči a rozvlnila síť. To se jim dokonale hodilo do systému hry, Hosté zhustili ještě více prostor v šestnáctce a dařilo se jim rozdrobit hru. A to dnes stačilo. Bezzubí domácí hráči naráželi na zorganizovanou obranu, zbavovali se bezmyšlenkovitě a ukvapeně míčů. Nebyli schopni pozměnit stereotypní styl centrovaných míčů, se kterými si bez problému protivníkova obrana poradila. Ani ve druhé půli nedokázali domácí změnit styl, hru roztáhnout do šíře. Nepodařilo se rozběhat již unaveného soupeře, natož nebezpečně zakončit. O úrovni zakončení obou celků napovídá statistika utkání. Domácí jedna treninková střela, nestřela mezi tyče ve druhé půli, hosté jedna střela, která rozhodla. Domácím sice nelze upřít snahu, ale za celý zápas nenašli recept na zdolání hostující obrany. Hosté tak zaslouženě berou tři body.

TJ Jiskra Podhůří - SK Spartak Hajnice 0:4 (0:2)

Branky: Šereš 3 (2 pen.), Poláček. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:2. Diváků: 77.

Domácí nastoupili do utkání s vidinou prvního vítězství, ale hosté jim ji svou jednoduchou hrou rozbili. Držení míče vyznělo jasně pro domácí. Ale góly stříleli pouze hosté, kteří dobře bránili a vyráželi do rychlých protiútoků, ze kterých vytěžili 2 penalty a krásný druhý gól. Domácí se snažili alespoň o čestný úspěch, ale ani 20-ti minutové nastavení by gól nepřineslo.

FC Mladé Buky - FK Sokol Volanov 3:3 (2:1) penalty 4:3

Branky: Kancok (pen.), Tůma, Dvořák – Havlík 2, Gabriel. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

V dalším kolo přijel do Mladých Buků Volanov. Lépe začali domácí, kteří měli mírnou převahu, dlouho ji však nedokázali přetavit v branku. Po průniku Štěpánka do vápna se pískala penalta, kterou proměnil Kancok. Volanov však dokázal záhy vyrovnat. Do poločasu se dokázali domácí dostat do vedení, když skončila Tůmova střela se štěstím za zády Trailina.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a v rozmezí 7 minut je dostal Havlík do vedení. Teprve potom domácí opět zabrali a díky chytré střele Michala Dvořáka srovnali stav. Hned o několik minut později měli jít domácí do vedení, branku však odvolal hlavní rozhodčí, který podlehl tlaku hostujících hráčů (AR ofsajd nesignalizoval). Otázkou zůstává, jestli  potom mají pomezní rozhodčí ve fotbale nějaký význam?! Pokutové kopy vyhráli domácí díky penaltové show Míši Dvořák. Domácí opět předvedli nepřesvědčivý výkon...

TJ Jiskra Libeč - FK Mostek 1:6 (1:4)

Branky: Meisner – Lashchuk 4, Robek 2. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Domácí borci šli do utkání s cílem konečně vyhrát, ale utkání dopadlo úplně jinak. Byli to však hosté, kteří si zaslouženě odvážejí všechny body. Libečská obrana si nedovedla poradit s dobře hrajícím útočníkem Lashchukem, který v zápase vstřelil čtyři branky.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Lánov - VOLNO - VOLNÝ LOS

TJ Sokol Černý Důl - TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou 3:5 (2:3)

Branky: Sýkora, vlastní, Gančarčík – Křížek O. 2, Jůzl, Valkoun, Eflér. Rozhodčí: ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Křížek O.). Diváků: 40.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Jiskra Lampertice 3:1 (2:0)

Branky: Tišler, Málek, Králíček F. – Jeník. Rozhodčí: Dorotík. Bez karet. Diváků: 60.

TJ Sokol Kunčice n. Labem - TJ Jiskra Horní Maršov 0:4 (0:3)

Branky: Haider 3, Kopecký. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

FK Chvaleč - FK Baník Radvanice v Č. 3:0 (2:0)

Branky: Ulrych 2, Popelka. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:0. Diváků: 60.

Bernartice/Žacléř B - FK Dolní Kalná B 2:1 (1:0)

Branky: Cvik, Hrubý – Ježek (pen). Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:2. Diváků: 20.

SK MFC Svoboda - TJ Sokol Prosečné 1:4 (1:1)

Branky: Karlík – Špička L. 3, Lokvenc. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 4:4. Diváků: 80.

FC Libotov - TJ JISKRA KUKS 4:2 (2:0)

Branky: Vršecký 2, Pitro J., Hlava – Pišl, Coufal. Rozhodčí: Herák. ŽK: 0:2. Diváků: 120.

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Spartak Pilníkov 3:3 (2:0) penalty 3:2

Branky: Bednář M.ml. 2, Bano – Kratochvíl, Vedmoch, Nohejl. Rozhodčí: Tichovský. ŽK: 1:1. Diváků: 50.