Výsledky víkendových utkání 21.-22.dubna 2018 (vloženo: 20.4.2018 07:18)

Aktualizováno NE 20:10

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - FK Mostek A 0:0 penalty 2:1. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Domácí byli po celý zápas mírně lepším týmem a vytvořili si i pár šancí, které ale nevyužili a tak skončil zápas bezbrankovou remízou.V penaltovém souboji byli domácí šikovnější a tak si připsali bod navíc.

SK Janské Lázně - MFK Trutnov C 0:2 (0:0). Branky: Skalický z pen., Jirka. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:2. Diváků: 80.

Utkání v prvním poločase se hrálo téměř bez šancí na obou stranách. Hosté hráli o poznání sebevědoměji, ale příliš se jim nedařilo. Domácí tým pozorně bránil a soupeř si nevěděl s jeho hrou příliš rady. Pokud se oba týmy dostali do vápna zakončovalo se mimo branky nebo zasáhli spolehlivě oba brankáři. Zápas významně ovlivnil pokutový kop odpískaný proti domácím již na samém počátku poločasu, který Skalický bez problémů proměnil. Domácí tým samozřejmě poté otevřel hru, dostával se do šancí, ale žádná z nich v síti neskončila. Hosté se také dostávali do šancí do otevřené obrany, ale opět mířili většinou vedle. Pojistku vítězství tak získali až v 80´ kdy se po brejku trefil Jirka. Poté se zápas pouze dohrával.

TJ Baník Rtyně v Pod. - FC Vrchlabí B 2:2 (0:2) penalty 2:3. Branky: Prouza, vlastní – Pokorný, vlastní. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (Šulc). Diváků: 65.

Lídr tabulky z Vrchlabí ukázal svou sílu od první minuty. Hráči v rychlými kombinacemi úplně ovládli hřiště a domácí pouze přihlíželi. Úvodní branka tak na sebe nenechala dlouho čekat. V  9.min. šli hosté do vedení a nadále produkovali pohlednou kopanou, ve které se domácí hráči stávali mnohokrát jen statisty. Prohrávali vesměs všechny osobní souboje a nenašli jedinou možnost, jak ztéci svatyni soupeře. Ten připojil ve 33.min. druhou branku ze stříleného centru z levé strany, který "olízl" hlavou domácí Brát. A to nemuselo být vše. Hosté si šancí na zvýšení náskoku vytvořili dostatek příležitostí, ale neproměnili je. Dokonale ale rozebírali svým pohybem rtyňskou obranu. Ve druhé půli hosté ubrali plyn a pustili do akcí občas i domácí hráče. Ti dokázali vytěžit z minima maximum. Z nahodilé akce snížili na rozdíl jediné branky. A v 80.min. pak došlo opět po nepřehledné situaci k vyrovnání. Utkání tak došlo k remízovému závěru a na pokutové kopy byli úspěšnější hráči Vrchlabí.

TJ Jiskra Bohuslavice - FK Poříčí u Trutnova 1:3 (1:0). Branky: Mucudis – Killar, Janas, Machalík. Rozhodčí: Michal. Bez karet. Diváků: 60.

Celkem vyrovnané, ale nijak pohledné utkání skončilo výhrou hostí. Domácí v poločase sice vedli 1:0, ale stejně jako v minulém domácím zápase vedení neudrželi. Špatné jarní výkony domácích se tak začínají přenášet i na vlastní pohodu v kabině.

FK Sokol Volanov - TJ Baník Žacléř A 0:2 (0:1). Branky: Brožek, Těžký. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváků: 45.

Soupeř byl lepším týmem. Díky výbornému výkonu domácího brankáře utkání skončilo tímto výsledkem. Hosté měli mnohem více šancí než je tento hubený výsledek

TJ Strážné - TJ Sokol Malé Svatoňovice 3:0 (1:0). Branky: Stejskal 2, Balcar. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Za téměř letního počasí bojovala mužstva z druhé poloviny tabulky o důležité 3 body. Převahu ale domácí vyjádřili pouze jednou brankou z hranice vápna, když se trefil M. Stejskal. Ve druhé půli to byl opět Stejskal a z pěkné akce J. Balcar, který upravil na 3:0. Zaslouženě to bylo Strážné,  které se vítězstvím asi odpoutalo od dna tabulky.

TJ Jiskra Podhůří - SK Spartak Hajnice 4:0 (2:0). Branky: Přívratský, Smejkal, Zdržálek z pen., Dolenský. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:1. Diváků: 200.

Za krásného počasí a na skvěle připraveném trávníku nastoupili domácí s vidinou tří bodů. Po počáteční oťukávané se začali domácí osmělovat a dostávat do vyložených šancí, bohužel bez úspěšného zakončení. Tak až ve 34 minutě po rychlé akci a krásném zakončení Přívratského se konečně domácí dočkali prvního gólu. Domácí to nakoplo a pokračovali v aktivní hře, která vyústila v druhý gól domácích, který vstřelil Smejkal a stanovil poločasový výsledek 2:0. Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním soupeře k ničemu již nepustit, to se jim dařilo až na jednu situaci, kdy rozhodčí nařídil pokutový kop, který ale vynikající Kulhánek chytil. Neuběhlo snad ani pět minut a kopala se penalta na druhé straně, kterou s přehledem proměnil nestárnoucí matador David Zdržálek. Od té doby se utkání jen dohrávalo a domácí hosty k ničemu nepustili. Čtvrtou branku dopravil do sítě hostí Lukáš Dolenský po vyšachování hostující obrany. Pak ještě mohla nestárnoucí legenda Harteckého fotbalu, modrooký elegán Leoš Béda Blažej dát na pět nula, ale trefil pouze břevno hostující branky.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč - TJ SOKOL Starý Rokytník 13:1 (9:1). Branky: Meisner 7, Hořčička 2, Linhart J., Linhart D., Maňuch – Vráblík. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

TJ Jiskra Lampertice - SK Sparta Úpice B 1:3 (1:1). Branky: Hejna – Kolman 2, Pančík. Rozhodčí: Pracný. ŽK: 4:2. Diváků: 60.

SK MFC Svoboda - FK Chvaleč 7:2 (2:2). Branky: Kobosil 4, Brejcha 2 (1x pen.), Karlík – Votava, Kraus z pen. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

FK Baník Radvanice - Bernartice/Žacléř B 7:0 (6:0). Branky: Holeček 3, Císařovský, Seňko, Maixner, Winter. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

TJ Lánov - TJ Sokol Černý Důl 2:1 (1:0). Branky: Hartig, Matysek – Pulpán J. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

FK Dolní Kalná B - Borovnice/Mostek B 2:4 (1:2). Branky: Gaszi, Bélik – Borůvka 2, Špidlen, Kočí. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:4. Diváků: 80.

TJ Sokol Prosečné - TJ Sokol Kunčice nad Labem 2:4 (0:1). Branky: Chuťka, Malík – Kracík 2, Vejnar, Míč. Rozhodčí: Kajzr. Diváků: 40.

TJ JISKRA KUKS - TJ Spartak Pilníkov 0:3 (0:0). Branky: Voženílek, Vlček, Anděl. Rozhodčí: Janota. ŽK: 0:2. Diváků: 50.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Jiskra Horní Maršov 3:2 (3:2). Branky: Klazar 2, Kulhánek – Haider 2. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:2. Diváků: 50.