Výsledky víkendových utkání 21.-22.9.2019 (vloženo: 20.9.2019 19:50)

Aktualizace NE 19:05hod.

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 1:3 (1:1)

Branky: Vrbata (pen.) – Jandera, Potoček K., Killar. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Janas). Diváků: 50.

V nepříliš pohledném utkání domácí pokračovali v herní mizérii z minulého kola. I přesto že v zápase šli do vedení z penalty a poté ještě jednu neproměnili nakonec odešli ze zápasu poražení. Když hosté o svém vítězství rozhodli v posledních pěti minutách zápasu.

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Rudník 1:4 (1:2)

Branky: Litko – Lev 2, Zeman (pen.), Balog. Rozhodčí: Pilný. ŽK: 2:5. Diváků: 80.

Utkání s favoritem zápasu začali domácí ve velkém stylu. Nastřelená tyč, vzápětí gólman a nakonec důrazná dorážka Litka do sítě. Vedení domácích ale nevydrželo dlouho, otálení s rozehrávkou, ztráta míče v 10.min. a následný nedovolený zákrok znamenal pokutový, který Zeman proměnil. V 19.min. zopakovali domácí chybu v rozehrávce a hosté bleskově udeřili Lvem. Domácí si vytvářeli také nadějné situace, ale finální zakončení chybělo. Ani ve druhé půli nelze domácím hráčům upřít snahu, ale hosté je opět ztrestali za ztrátu v prostředku hřiště rychlým brejkem s narážečnou na Lva a ten vymetl šibenici domácí branky.  A tento gól asi rozhodl. Hosté hráli dále v pohodě, domácí ve snaze snížit stav nedokázali proměnit těžce vypracované příležitosti. Efektivita hostů se poté projevila v 83.min. kdy střílený centr dorazil do sítě Balog. Ani za tohoto stavu to domácí nezabalili. Ale dát další branku jim nebylo souzeno. Nastřelené břevno, dvakrát sami před hostujícím brankařem ve vyložené šanci. To byla závěrečná vizitka domácích, kteří sice prohráli, ale určitě nebyli tak výrazně horším celkem, jak napovídá celkové skóre utkání.

TJ Jiskra Podhůří - TJ Tatran Hostinné 1:4 (1:2)

Branky: Smejkal – Maličký 2, Polák, Adolf. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Domácí si vědomi soupeře, který ještě minulý rok hrál krajskou B třídu nastoupili do utkání s touhou získat nějaký ten bodík do tabulky. Snažili se dobře bránit a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Z jednoho se jim podařilo vsítit první gól. Po chvilce hry měli domácí obrovskou šanci vstřelit druhý gól, ale hostující gólman šanci na poslední chvíli uhasil. Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo o několik minut později, kdy po chybě v obraně vyrovnal hostující Polák. Hosté ještě do poločasu obrátili skóre ve svůj prospěch a na 1:2 zvýšil Adolf. Ve druhém poločase se hrálo ve stejném rytmu, ale góly stříleli pouze hosté. Na konečných 1:4 upravil dvěma brankami Maličký.

FC Mladé Buky - SK Janské Lázně 5:1 (2:0)

Branky: Skuček, Doležal, Kancok, Ruml, Voňka – Hruška. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:3. Diváků: 103.

Do Mladých Buků přijel nevyzpytatelný soupeř z nedalekých Janských Lázní. Lépe však začali domácí, když se ujali v 5.minutě vedení po první brance Jirky Skučka v žlutomodrém dresu. Domácí nepolevili a za dalších 5 minut přidali druhou branku, Sucháňův centr prodloužil Skuček a na zadní tyči uklidil míč do branky matador Doležal. Poté se hra vyrovnala, hosté hrozili z rychlých brejků a domácí se snažili dobýt hostující obranný val.
Hned po změně stran udeřili domácí potřetí, po Rumlově rohu se prosadil Kancok. Následně domácí jedenáctka polevila a hosté začali ohrožovat Birkovu branku. Snížit se jim však podařilo až v 80.minutě Hruškou. O 2 minuty později ale domácí vítězství potvrdil po Štěpánkově přihrávce Ruml. V závěru ještě výsledek kosmeticky upravil Denis Voňka, který se v mladobuckém dresu trefil v soutěžním zápase po 1498 dnech !! Mladobučtí mohou být vzhdem k druhému poločasu rádi za vysokou výhru.

TJ Jiskra Libeč - TJ Jiskra Kocbeře 1:2 (1:1)

Branky: Linhart J. – Pojezdný, Nožka. Rozhodčí: Kmitovská. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Do utkání domácí nastoupili s cílem konečně bodovat a skoro se jim to podařilo. První tutovku nedokázal využít domácí Kuba Mahrla, když nettrefil ve vyložené šanci branku hostů. Byli to nakonec hosté, kteří využili zaváhání obrany a ujali se vedení brankou Pojezdného. Libečtí ale dokázali do poločasu vyrovnat. Ve druhé půli domácí stále drželi s hosty tempo a po většinu druhého poločasu byli lepším týmem. Hosté však přidali branku ze situace, když byl domácí hráč faulován a hra nebyla přerušena. V úplném závěru utkání podržel hosty gólman, který zlikvidoval bravurním zákrokem šanci Vojty Horčičky. Nešťastná prohra domácích.

FK Mostek - TJ Strážné 5:2 (2:0)

Branky: Robek V. 3, Polák, Borůvka – Janoch, Janda. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 46.

Ve vcelku vyrovnaném utkání byli domácí výrazně produktivnější a zaslouženě zvítězili. Skóre mohlo být klidně ještě vyšší. Branky hostů vyplynuly ze zbytečných chyb, které utkání občas zdramatizovaly.

FK Sokol Volanov - SK Spartak Hajnice 4:2 (1:1)

Branky: Mach V. 2, Voňka (pen.), Havlík – Šereš, Řehák. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:2. Diváků: 60.

Hosté začali utkání svižně, když jim rozhodčí neuznal 2 branky a až ta 3. akce byla v souladu s pravidli a hosté se ujali vedení. Poté domácí zvýšili obrátky a vyrovnali na1:1. Do poločasu hrozili domácí, ale vše jim vychytal hostující brankář. Druhý poločas domácí tlačili, ale hosté se dobře bránili a vyráželi k rychlím protiútokům. Asi čtvrt hodiny před koncem zahrál hostující obránce rukou v pokutovém území a domácí kapitán se nemýlil - 2:1. Poté domácí vstřelili během chvilky další 2 branky. Hosté se nevzdali a v 90. min snížili na 4:2. Hostům zachytal výborně brankář ten si zaslouží pochvalu.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Malé Svatoňovice - VOLNO - VOLNÝ LOS

TJ Sokol Kunčice n. Labem - TJ Sokol Černý Důl 4:2 (1:2)

Branky: Jeřábek 2, Vondráček, Kracík – Grizič 2. Rozhodčí: Holas. ŽK: 0:4. Diváků: 80.

FK Chvaleč - TJ Lánov 1:9 (1:3)

Branky: Kraus – Havránek 4, Foubík, Souček, Schmidt, Hudrlík, Pružinec. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 0:1. Diváků: 55.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou 1:3 (0:1)

Branky: Cvik – Mucudis M. 2, Okrouhlický. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

SK MFC Svoboda - TJ Jiskra Lampertice 7:1 (4:1)

Branky: Karlík 3, Hrušovský 2, Kosina, Kobosil – Drábek. Rozhodčí: Krieger. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (Jančuk). Diváků: 68.

FC Libotov - TJ Jiskra Horní Maršov 3:3 (2:1) penalty 5:4

Branky: Pitro J. 2, Vršecký – Haider 2, Kopecký. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Petr). Diváků: 40.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Baník Radvanice v Č. 2:0 (1:0)

Branky: Vráblík, Hejna. Rozhodčí: Herák. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov - FK Dolní Kalná B 2:1 (1:1)

Branky: Kratochvíl, Žaloudek – Drinka. Rozhodčí: Fikejz. Bez karet. Diváků: 77.

TJ JISKRA KUKS - TJ Sokol Prosečné 4:2 (1:0)

Branky: Roman 2 (1 pen.), Coufal, Neubauer – Prokeš, Marek. Rozhodčí: Tichovský. ŽK: 1:1. Diváků: 30.