Výsledky víkendových utkání 20.-21.října 2018 (vloženo: 19.10.2018 13:19)

Aktualizace NE 21:20hod.

OP muži OFS Trutnov

FK Poříčí u Trutnova - TJ Jiskra Podhůří 4:2 (2:1). Branky: Janas 2, Brus, Horák – Smejkal (pen.), Holas. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 3:1. Diváků: 30.

Domácí začali zápas výborně a hned druhou svoji šanci proměnili. Vytvořili si tlak a dvougólové vedení. Hosté jen bránili a hrozili pouze z rychlých brejků, ze kterých ale neskórovali. Před přestávkou domácí nedali penaltu, odražený míč přetavili hosté do brejku a po faulu na útočníka kopali penaltu oni. Tu proměnili a tak se šlo do kabiny za stavu 2:1. Ve druhém poločase se scénář opakoval. Domácí se prosadili hlavičkou Horáka a střelou šajtlí Janase. Hosté jen kosmeticky vylepšili výsledek svým druhým gólem.

TJ Baník Rtyně v Pod. - FC Mladé Buky 4:1 (1:0). Branky: Prouza 2, Zvara, Čihák – Ruml. Rozhodčí: Votoček. Bez karet. Diváků: 50.

Ve Rtyni předváděli od úvodu oba celky pohledný fotbal, které mu chybělo pouze přesné zakončení. První kdo si vypracoval gólovou šanci byli hosté, ale nedokázali ve 24.min. proměnit brejkovou šanci. Následně ještě po rohovém kopu nastřelili z boku spojnici brankové konstrukce. Domácí se k první střele mezi tyče dostali až ve 35.min. a byla hned gólová. Do míče se z voleje opřel Prouza a míč zastavila až síť. Domácí celek evidentně povzbuzen začal mít mírnou herní převahu, kterou ale nedokázal zužitkovat. Ve druhé půli pokračoval vyrovnaný zápas dobré kvality. Hosté se snažili o vyrovnání,ale brankař Středa předvedl velice dobré zákroky a zabránil cestě míče do sítě. Bohatá na branky tak byla až závěrečná desetiminutovka utkání. V 80.min. cílil opět přesně Prouza a v 85.min. se prosadil střídající Zvara po individuálním průniku Prouzy. Hosté snížili v 89.min. Rumlem po situaci zavánějící postavením mimo hru, ale domácí Čihák stihl v 90.min. upravit skóre opět na rozdíl tří branek. Domácí zvítězili zaslouženě a z pohledu diváka se fotbalovým a hlavně bojovným výkonem představil úplně jiný tým než v minulém utkání proti Poříčí.

TJ Baník Žacléř A - Sokol Vítězná 2:1 (1:1). Branky: Brožek, Šimočko – Andrle. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:7. Diváků: 118.

Utkání bylo velmi bojovné a vypjaté. Baník po dlouhé době narazil na kvalitního soupeře. V první půli měl sice herní převahu, ale na rozdíl od předchozích utkání tentokrát šance neproměňoval. A když hosté dokázali před pauzou vyrovnat, bylo zaděláno na pořádné drama. Bohužel ve druhé půli bylo místo fotbalu k vidění mnoho osobních soubojů a rozhodčí Nývlt začal žlutými kartami dohánět to, co v prvním poločase pouze sliboval. Na nečistou hru hostů doplatili dva domácí borci zraněním. Naději na bodový zisk držel gólman Vítězné několika výbornými zákroky.  Výhru Baníku trefil dvacet minut před koncem po rohovém kopu Lukáš Šimočko. Vítězná neodehrála špatné utkání, body však zůstávají v Žacléři a i po jedenáctém kole je Baník bez ztráty v čele tabulky.

SK Janské Lázně - MFK Trutnov C 2:1 (1:0). Branky: Krudenc, Stránský – Dřímal. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:2. ČK: 2:1 (Janíček, Doležal – Rada). Diváků: 45.

Vítězství domácích v zápase 2:1, vítězství domácích na ČK 2:1! To říká o zápase vše. Ve vyhroceném a nervózním, zápase se děly věci. Úvodních 15 min patřilo domácím, kdy nevyužili tři gólové příležitosti, z toho dvakrát zvonila branková konstrukce. Pak hosté zapnuli a zatlačili domácí do defenzivy, ale žádnou z šancí nevyužili. Domácím navíc po zranění v 17´ odstoupil Hradecký a do hry musel tak jediný náhradník na lavičce. Domácí využili šikovnosti Krudence a byli to oni, kteří šli do vedení. Krátce na to, ale zkrat domácího hráče a jeho zbytečné oplácení, poslalo domácí do deseti. Ty čekala nelehká úloha, dohrát se ctí dobře rozehraný zápas. To se jim do poločasu dařilo, kdy se domácí zabarikádovali na polovině a hosté se pokoušeli o využití přesilovky. Ve druhém poločase se v úvodu hosté dostali do hry proměněným pokutovým kopem, kdy se nemýlil Dřímal. Hosté však ani v deseti nesložili zbraně a zatápěli hostům hlavně po standardních situacích. Po jedné z nich se hlavou trefil Stránský a poslal opět domácí do vedení. Pak se zápas zlomil do divoce rozkouskované hry plné faulů a rozmíšek z obou stran hřiště. Domácí potřetí po střele Krudence orazítkovali břevno, ale skóre se neměnilo. Hosté tlačili domácí, ale jim, jako již po několikáté, zafungovala obranná hra a mužstvo se dokázalo semknout a hrát jako tým. Hosté se dostávali do gólových šancí, ale střelci nedokázali trefit branku. V největší příležitosti hostů se zaskvěl Bernasinskí a vytlačil gólovou střelu mimo branku. Nervozita v závěru opanovala hřiště, kdy se v divokém střetu před hostující brankou potkali v plné rychlosti Doležal a Rada a byla z toho mela, kdy z obou stran byly použity v dohrávce souboje na zemi nefotbalové prostředky a oba byli po zásluze posláni předčasně do sprch. Zápas se potom, včetně pořádné porce nastaveného času, už v klidu dohrál. Domácí tak získali tři důležité body, ale hra obou týmů mnoho fotbalovosti nepřinesla.

FK Sokol Volanov - TJ Rudník 0:4 (0:2). Branky: Jakoubek 3, Zeman. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:1. Diváků: 50.

Domácí se celí zápas snažili ale bohužel.Hosté hráli zápas hlavou a domácím ukázali jaká je síla v jednoduchosti. Hosté se dobře bránili a hráli na rychlé brejky. Všechny branky vsítili po rychlých akcích. Snad si domácí vzali mustr jak se hrají venkovní zápasy.

SK Spartak Hajnice - TJ Lánov 0:5 (0:1). Branky: Souček, Šafařík, Škoda, Tringela, Procházka. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Mašek). Diváků: 40.

Obrovská křeč domácích v koncovce vyústila v brankovou hitparádu hostů. Zápas dvou týmů z chvostu tabulky dopadl jednoznačným výsledkem. Spartak se dostal do nevýhodné situace již v prvním poločase, kdy musel dotahovat jednobrankovou ztrátu. Nepomohlo ani vyloučení hostujícího Maška. Ve chvíli, kdy Hajnice otevřela hru, inkasovala laciné góly. Hostům nelze než pogratulovat ke třem bodům.

TJ Strážné - TJ Jiskra Libeč 1:1 (0:0) penalty 2:0. Branky: Kouřil – Ullrych. Rozhodčí: Kriegel (OFS Jičín). ŽK: 2:2. Diváků: 30.

V zápase velmi dobré úrovně to byli domácí, kteří ovládali hru. Ale střelba byla tentokrát jejich slabinou. Dvě břevna, tyč a několik dalších šancí branku nepřinesly a tak poločas skončil bez branek. Ve druhé časti se přece jenom Kouřil hlavou trefil a když už to vypadalo na hubené vítězství domácích, nařídil rozhodčí v 90 .minutě penaltu. V rozstřelu pak získali domácí za převahu alespoň bod navíc.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Spartak Pilníkov - FC Libotov 2:1 (2:1). Branky: Bartůněk, Mencl – Vršecký. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:0. Diváků: 50.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Sokol Kunčice nad Labem 1:3 (0:1). Branky: Holeček – Růžička 2, Chlum. Rozhodčí: Smola. Bez karet. Diváků: 50.

SK MFC Svoboda - TJ Sokol Malé Svatoňovice 4:4 (0:4) penalty 2:3. Branky: Karlík, Hrušovský, Prouza, Vlček - Tišler, Hanák, Holas, Cabalka. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - FK Dolní Kalná B 7:0 (4:0). branky: Široký 2, Mucudis D. 2, Weiss, Vilám, Křížek O. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

TJ Sokol Starý Rokytník - SK Sparta Úpice B 2:4 (2:3). Branky: Bartoš, Bano - Kábele, Pančík, Kolman, Novotný. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

FK Chvaleč - FK Mostek A 1:3 (1:2). Branky: Stránský - Laschuk 2, Robek. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (Malý). Diváků: 30.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Lampertice 4:1 (1:0). Branky: Zdvořilý, Těžký, Franze, Schneider. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 2:3. Diváků: 65.

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Prosečné

TJ JISKRA KUKS - Borovnice/Mostek B 3:1 (1:0). Branky: Pišl, Otava, Staněk - Pohořelý. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Sokol Černý Důl 3:0 (2:0). Branky: Haider, Duch, Michalík. Rozhodčí: Kubálek. ŽK: 1:1. Diváků: 50.