Výsledky víkendových utkání 18.-19.5.2019 (vloženo: 16.5.2019 19:31)

Aktualizace NE 22:10

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - TJ Baník Rtyně v Pod. 7:3 (2:2)

Branky: Smejkal 2, Urban, Kunc, Najman, Zdržálek E., Zita – Vlček, Krátký, Prouza. Rozhodčí: Tandler. Bez karet. Diváků: 120.

NEHLÁŠENO

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 6:1 (3:1)

Branky: Vladeka 2, Kříž, Andrle, holouš, vlastní – Machalík. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 43.

V zápase o 3. místo  byli domácí v úvodu zápasu lepší a dostali se již v 18 min do vedení 2:0. Poté domácí nepochopitelné přestali hrát a hosté snížili na 2:1  a do konce poločasu byli lepším týmem ale přesto se domácí v poslední minutě vlastním gólem hostů dostali opět do dvoubrankového vedeni. V druhém poločase byli domácí lepším týmem a přidali další krásné branky a zaslouženě zvítězili.

FC Mladé Buky - MFK Trutnov C 7:3 (2:2)

Branky: Ruml 2, Csampai, Dvořák, Klossowski, Kancok, Spurný J. – Dřímal, Skalický, Jiránek. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 3:1. Diváků: 100.

Do Mladých Buků přijelo oslabené trutnovské Céčko, které do utkání vstoupilo hůře, když dokázal v 4. minutě skórovat Ruml. Poté se hra přesunula především do středu pole. Ve 32. minutě dokázal navýšit skóre domácí navrátilec do sestavy Csámpai. Druhý gól však mladobuckým spíše uškodil. O 4 minuty později byl ve vápně domácích faulován Dřímal Brhelem a sám faulovaný pokutový kop proměnil. V poslední minutě prvního poločasu dokázal celé domácí obraně uprchnout Skalický a srovnal na 2:2. Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí hráči a svoji převahu dokázali vyjádřit brankou Klossovského, který ve 63. minutě zvyšoval na 3:2. O6 minut později našel domácí Štěpánek před bránou Rumla a ten zvýšil suverénně na 4:2. Následně mladobucká obrana opět zaspala a hostující Jiránek snížil na 4:3. Poté mladobučtí opět přidali a dnes aktivní Štěpánek našel před bránou miláčka mladobuckého publika Honzu Spurného a ten pohodlně zvýšil na 5:3. Následně ještě skórovali mladobučtí 2krát, nejdříve přehodil celou domácí obranu i s brankářem Tichým domácí kapitán Míša Dvořák. Hned o minutu později si připsal domácí Štěpánek již 3 asistenci Kancok zvýšil na 7:3. I tomuto utkání přihlížela velmi slušná divácká kulisa.

TJ Rudník - TJ Baník Žacléř A 0:3 (0:1)

Branky: Kotyk, Kovačík, Mádle. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:3. Diváků: 100.

Za krásného jarního odpoledne a na prvotřídním trávníku se odehrál duel nejlepších celků okresního přeboru. První poločas měli více míč pod kontrolou hosté z hornického města a domácí se spoléhali na defenzivu, protože nechtěli opakovat průběh podzimního vzájemného zápasu. První branka padla téměř z ničeho. Žacléřskému matadorovi Kotykovi se nepovedl trestný kop z uctivé vzdálenosti a kopl ho přímo do středu branky, to ovšem zaskočilo brankáře Stránského a procedil míč mezi nohama. Začátek druhého  poločasu se nesl v náporu domácích. Největší šanci neproměnil kapitán Kučeravý, když k němu propadl centr Baloga a z bezprostřední blízkosti nadvakrát neprostřelil Volhejna. Rčení nedáš, dostaneš se potvrdilo i tentokrát, v 63. minutě po brejků hostů se prosadil Kovačík. Domací vsadili vše na jednu kartu a chtěli minimálně zkorigovat výsledek, bohužel chyběla finální přihrávka a lepší zakončení a tak 86. minutě po centru vstřelil pojistku pro Baník Mádle. Hostům gratulujeme k postupu do 1.B třídy a přejeme hodně štěstí. Určitě tam našemu okresu ostudu neudělají. Domácí budou bojovat o vítězství v okresním poháru a udržení druhého místa.

TJ Lánov - SK Janské Lázně 1:2 (1:0)

Branky: Havránek – Janíček, Křižan. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:3. ČK: 2:1 (Tuček, Mašek – Kužel). Diváků: 150.

Domácí začali aktivně, ale prosadil se až 31. minutě Havránek. Hosti hrozili ze standardních situacích, ale prosadit se nedokázali. Zvrat přišel v 58 minutě, kdy byl vyloučen domácí gólman Tuček za zahrání rukou mimo pokutové území. Z následného přímého kopu dokázali hosté vyrovnat. Početní nevýhodě byli domácí aktivnější, ale nedokázali si vytvořit vyloženou šanci na vstřelení gólu. Vyhrocené situaci v 85 minutě dostali hráči obou týmu červenou kartu. Osudnou byla domácím 5. minuta nastavení, kdy hosté rozhodli o svém vítězství a odvezli si všechny body.

TJ Jiskra Libeč - FK Sokol Volanov 1:3 (0:1)

Branky: Linhart J. – Miklušák 2, Kouba. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

V utkání, ve kterém byly vstřeleny krásné branky domácí nepotvrdili roli favorita. Byli to ale hosté, kteří byli po celé utkání lepším týmem a  zaslouženě vyhráli, i když závěr utkání patřil domácím borcům.

TJ Strážné - SK Spartak Hajnice 3:2 (1:0)

Branky: Grégr, Srnský, Brádler – Šereš, Chromý. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1. Diváků: 70.

Za konečně pěkného počasí nebylo příliš znát, že hraje Strážné s mužstvem z konce tabulky. Neurovnaná hra pokračovala celý poločas a jen trestný kop T. Grégra si našel cestu do sítě. Ve druhé půli dali domácí druhou branku a zdálo se, že je hotovo. Ale hosté se nevzdali a dokonce se jim podařilo po dvou únicích srovnat. Rozhodující branku však dalo Strážné W. Brádlerem po nezištné přihrávce Grégra. Stará garda rozhodla.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Spartak Pilníkov 0:0 penalty 3:2

Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 0:1. Diváků: 55.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - FK Baník Radvanice v Č. 5:1 (4:0)

Branky: Petrák 3, Krejčík 2 – Spitzer. Rozhodčí: Beránek. Bez karet. Diváků: 30.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK MFC Svoboda 3:1 (1:1)

Branky: Tišler, Hanák, Holas – Brejcha. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:2. Diváků: 80.

FK Dolní Kalná B - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 1:1 (0:0) penalty 5:4

Branky: Ježek M. – Křížek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

SK Sparta Úpice B - TJ Sokol Starý Rokytník 5:1 (3:1)

Branky: Pančík 2, vlastní, Kafka (pen.), Novotný M. – Handlíř. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

FK Mostek A - FK Chvaleč 6:1 (1:1)

Branky: Robek 3, Hampl 2, Belák – Popelka. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:1. Diváků: 45.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Jiskra Lampertice

TJ JISKRA KUKS - Bernartice/Žacléř B 1:4 (0:1)

Branky: Roman – Hošek 2, Těžký, Otradovský (pen.) Rozhodčí: Janota. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Otava). Diváků: 50.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Prosečné 1:4 (0:3)

Branky: Heider – Lev 2, Novotný, Przybyla. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 80.

Borovnice/Mostek B - TJ Sokol Černý Důl 0:5 (0:2)

Branky: Grizič 2, Pavlíček Z. 2, Pavlíček M. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 4:3. Diváků: 50.