Výsledky víkendových utkání 14.-17.června 2018 (vloženo: 15.6.2018 08:05)

Aktualizováno NE 20:35

OP muži OFS Trutnov

TJ Baník Žacléř A - Sokol Vítězná 3:1 (2:1). Branky: Pek, Ondráško, Těžký Josef – Robek V. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 75

Nehlášeno

FK Poříčí u Trutnova - TJ Sokol Malé Svatoňovice 8:0 (4:0). Branky: Machalík 3, Brus 2, Jander, Potoček K., Ulrych. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 60.

Domácí po sérii osmi výher a následujících třech prohrách chtěli utkání před posledním výkopem zvládnout a sezónu zakončit vítězstvím. Nutno podotknout, že hosté přijeli oslabeni a tak Dynamo mělo cestu k vítězství ulehčenou. Osm branek v síti soupeře bylo ještě milosrdných a domácí jsou s 5.místem a celou sezónou spokojeni. Po utkání proběhlo i loučení s končícím trenérem Jardou Dvořákem.

FC Vrchlabí B - SK Spartak Hajnice 9:2 (4:1). Branky: Janoch 3, Blažek 2, Šimůnek, Šulc, Pokorný, Tauchman – Řehák, Hejný. Rozhodčí: Pilný M. ŽK: 1:1. Diváků: 35

Nehlášeno

MFK Trutnov C - TJ Jiskra Podhůří 6:0 (4:0). Branky: Kulda 3, Kárník, Rada, Skalický. Rozhodčí: Seidel. Bez karet. Diváků: 20.

Za krásného počasí nastoupili domácí hráči proti mužstvu Podhůří s vědomím, že se jedná o poslední zápas v sezóně, který chtěli zakončit vítězstvím. Obě mužstva byla hodně oslabená a fotbal už připomínal spíše dovolenkové tempo. Trutnovu se povedl začátek, kdy už v první minutě Kárník poslal do samostatného úniku Kuldu, který zakončil střelou k tyči. Domácí pak v klidu přidali do poločasu další tři branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve druhé části přeci jenom i hosté občas zahrozili protiútokem,ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Trutnov přidal další dva góly. Stínem utkání bylo zranění hostujícího hráče, který po nešťastné srážce s domácím hráčem má pravděpodobně zlomenou klíční kost. Přejeme brzké uzdravení. Trutnovské mužstvo tak skončilo na šestém místě, což asi odpovídá.

FK Mostek A - TJ Strážné 1:1 (0:0) penalty 0:2. Branky: Čajka – Grégr. Rozhodčí: Pilný M. Bez karet. Diváků: 60.

Utkání začalo jako klasické ukončení sezóny, nikomu se moc nechtělo. Zhruba do 20. min bylo utkání vyrovnané, poté hosté získali herní převahu bez nějakých výraznějších šancí. I druhý poločas začali hosté aktivněji. V 51. min. hostující Grégr z trestného kopu z poměrně ostrého úhlu načapal domácího gólmana v nedbalkách. V té chvíli byli hosté na koni. Domácí po dvojím prostřídání chytili dech a v rozmezí 65. - 80 min, kdy primárně začínali svoje akce přízemním rozehráním od brankáře přes zálohu,  se dostali do tempa a hosty dostali pod tlak. Pomohl jim k tomu i fatální kiks hostujícího brankáře, který podskočil Čajkův nákop skoro od půlicí čáry ze 75. min zápasu. V 90. min ještě domácí Záruba po závaru v pokutovém území nastřelil tyčku. Penaltový rozstřel domácí nezvládli a proto dva body putují do Strážného. Utkání s přehledem zvládla trojice rozhodčích a je potřeba konstatovat, že ke klidnému průběhu utkání přispěli i domácí fans, kteří se vůči arbitrům chovali po celý zápas v duchu fair play. FK Mostek děkuje hostům, že vyhověli žádosti o přesunutí zápasu na páteční termín.

SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 4:4 (1:4) penalty 3:2. Branky: Doležal, Hradecký, Sapár, Dvořák (pen.) – Šauer 3, Havlík. |Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 0:1 Diváků: 100.

První poločas patřil jednoznačně hostům. Ti zcela ovládli hru a nasázeli domácím po zásluze čtyři krásné branky a Šauer uzavřel čistý hattrick. Nic na tom nezměnila ani kosmetická úpravy skóre domácím Doležalem. Domácí zkrátka spali a spali a spali.... Po přestávce však nastoupila úplně jiná domácí jedenáctka. V úvodu poločasu, než se hosté vzpamatovali během pěti minut snížili brankami Hradeckého a Michala Sapára, z nichž ta druhá byla výstavní střela z 25 m, která těsně před brankářem skočila a propadla mu do branky, na rozdíl jediné branky. A hosté to těžce rozdýchávali. Domácí tým hýřil aktivitou a počet gólových šancí  stoupal, ale žádný ze střelců se nedokázal prosadit v rozhodující chvíli. Hosté pak přeci jenom zabrali a hra se vyrovnala. Domácí tým hrál vabank a otevřená domácí obrana lákala k brejkům, čehož hosté využívali, ale podržel je domácí gólman Sameš nebo míč skončil mimo branku. Když už to vypadalo, že domácí svůj svoji snahu o zázrak nedotáhnou do konce, se vydal do zteče Doležal a byl zastaven v pokutovém území hostů nedovoleně. Zázrak tak dotáhl nestárnoucí Miloš Dvořák st. a svoji proměněnou penaltou vyrovnal v samém závěru na konečných 4:4. Penaltovou loterii vyhráli domácí a brali tak bod navíc. Výsledek zápasu tak byl asi spravedlivý a remíza přesně ohodnotila dění na hřišti. V poločase by si na domácí tým nevsadil nikdo ani pětník, ale hosté uklimbáni prvním poločasem ve druhém totálně vypadli z role a umožnila tak domácím zmrtvýchvstání.

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Jiskra Bohuslavice 3:1 (1:0). Branky: Studnička, Hoffma, Slavíček – Kracík. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (Křížek). Diváků: 85.

V utkání, hraném v úmorném vedru a na tradičně perfektním trávníku, potřebovali domácí zvítězit, aby získali třetí místo v přeboru. Vytvořili si územní převahu, ale zakončení se moc nedařilo. Hostující celek se sice snažil, ale žádnou příležitost si nevytvořil. Domácí se dostali do vedení po hlavičce Studničky a nadále dobývali hostující svatyni, leč marně. Ve druhé půli přidali domácí v úvodu druhou branku důrazným Hoffmanem, a když přidal třetí branku Slavíček tak se zdálo, že hosté odjedou s pořádným přídělem. Ale to co domácí střelci zahodili při již drtié převaze se jen tak nevidí. Nakonec, po ojedinělé chybě, dovolili hostům těsně před koncem Kracíkovi kosmeticky upravit výsledek. Utkání odřídil velice dobře náchodský sudí Bogdan.

OS 3.třídy muži skupina „o 1.-4.místo“ OFS Trutnov

FK Dolní Kalná B - TJ Lánov 3:5 (2:2). Branky: Jiřička 2, Kohout – Šafařík 2, Horák, Losenický, Procházka. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:2. Diváků: 80.

TJ Jiskra Libeč - FK Baník Radvanice v Č. 1:0 (0:0). Branka: Ullrich. Rozhodčí: Tandler. Bez karet. Diváků: 85.

OS 3.třídy muži skupina „o 5-8.místo“ OFS Trutnov

SK Sparta Úpice B - TJ Spartak Pilníkov 0:1 (0:1). Branka: Vlček. Rozhodčí: Petr. ŽK: 0:2. Diváků: 30.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - Sportovní klub MFC Svoboda z.s. 4:2 (3:1). Branky: Míč 2, Krejčík, Vejnar – Hrušovský 2. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 30.

OS 3.třídy muži skupina „o 9.-12.místo“ OFS Trutnov

TJ Sokol Černý Důl - TJ Sokol Starý Rokytník 4:2 (1:2). Branky: Šourek, Gabriško, Teichman, Pánek – Bano, Handlíř. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

FK Chvaleč - FC Libotov 3:1 (1:0). Branky: Kott 2, Křižan – Hasse. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:2. Diváků: 66.

OS 3.třídy muži skupina „o 13.-18.místo“ OFS Trutnov

Borovnice/Mostek B - TJ JISKRA KUKS 2:3 (0:2). Branky: Čedík M. st., Kracík – Zlámal 2, Nymsa. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 2:1. Diváků: 35.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Sokol Prosečné 8:2 (4:1). Branky: Haider 4, Hudrlík 2, Perný, Klement – Špička 2. Rozhodčí: Pracný. Bez karet. Diváků: 100.,

TJ Jiskra Lampertice - Bernartice/Žacléř B 1:1 (0:1) penalty 2:3. Branky: Hejna – vlastní. Rozhodčí: Matějka. ŽK: 2:1. Diváků: 70.