Výsledky víkedových utkání 7.-8.9.2019 (vloženo: 5.9.2019 20:58)

Aktualizace NE 19:15

OP muži OFS Trutnov

TJ Rudník - FK Poříčí u Trutnova 3:1 (1:0)

Branky: Frýba 2, Barát – Killar. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváků: 30.

Rudník se po třech venkovních zápasech konečně představil doma a postavil se proti zkušenému týmu z předměstí Trutnova. Domácí vstoupili do utkání dobře a 20 minut byli lepším týmem. Poté se hra vyrovnala, přesto stále víc gólových šanci měli domácí pusinky. Na branku se ovšem čekalo až do 41.minuty,kdy střeleckou smůlu protrhl rychlík Frýba. Po změně stran se hrál celkem dobrý fotbal okresní úrovně. V 59.minutě se opět prosadil Frýba po pěkné kombinační akci domácích. Hosté zdramatizovali vývoj utkání v 71.minutě Killarem. O minutu později přidal pojistku střídající Barát, po akci dnes skvělého Frýby. Domácí si dnes konec zápasu pohlídali a mohou slavit 3 body do vyrovnané tabulky.

Sokol Vítězná - TJ Tatran Hostinné 4:2 (3:2)

Branky: Tichovský 2, Vrbata D., Plch – Kudrna, Maličký. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 77.

V úvodu zápasu byli hosté více aktivní ale žádné šance si nevypracovali, domácí se postupně dostávali do zápasu, a nakonec šli do vedení.  Hostům se poté podařili vyrovnat. Poté se nadále hrál fotbal nahoru dolu a domácím se opět podařilo jít do vedení, ale hostům se zase podařilo vyrovnat, ale to trvalo pouze chvilku a domácí nakonec první poločas vyhráli. V druhém poločase se nadále hrál rychlý fotbal, ve kterém si domácí vytvořili více brankových příležitostí a nakonec se jim podařilo jednu využít a dovést tím zápas do vítězného konce.

TJ Baník Rtyně v Pod. - SK Janské Lázně 3:2 (2:2)

Branky: Hoffman, Prouza (pen)., Múka – Maňuch, Stránský. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 3:2. Diváků: 75.

Perfektně připravený pažit přivítal soupeře z Janských Lázní a každý očekával povinné vítězství domácího celku. Leč představy jsou věc jedna a realita věc druhá. Oslabený tým domácí sice měl od první minuty mírnou herní převahu, ale k nebezpečnému zakončení se většinou nedostal a když už, tak zle s šancí naložil. Hosté většinou odpovědně bránili a čekali na chyby. A těch se dočkali ke konci první půle. V 36.min. zužitkoval chybu Maňuch a poslal hosty do vedení. Domácí srovnali ve 40.min. důrazným Hoffmanem, aby vzápětí nabídli hostům svým nedůrazem v šestnáctce opět příležitost a Stránský s ní nepohrdnul. Do konce první části však domácí stihli vyrovnat ve 45.min. z pok.kopu za stažení Krátkého. Prouza jej s přehledem proměnil. Druhá půle se ze začátku vyvíjela v podobném duchu jako první. Domácí více na míči a v mírném tlaku, který nakonec vyústil v branku střídajícího Múky, který se poprvé dotkl míče. A jak ukázal průběh, byla to branka rozhodující. Domácí sice chtěli přidat pojistku, ale vynucené dvojí střídání je zabrzdilo. Hosté poté ve snaze vyrovnat zvýšili úsilí, ale defenzíva rtyňských hráčů odolala a doslova vydřela tři body.

TJ Jiskra Podhůří - TJ Jiskra Kocbeře 4:19 (1:7)

Branky: Najman 2, Holas 2 – Nožka 7, Kilevník 5, Šmíd 2, Matějka 2, Pojezdný, Brutovský, Hulík. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 50.

Chtělo by se napsat "hosté byli šťastnější v koncovce", ale opak byl pravdou! Domácí chtěli hrát s favoritem soutěže rovinu, ale už v 8 minutě prohrávali 0:3. Místo toho, aby se soustředili na obranu, a usilovali o to dostat co nejméně branek, dál se snažili hrát fotbal, a fotbalovější hosté trestali. Poločas 1:7, a v druhé půlce už šlo o to, kolikrát bude domácí brankář "lovit" balon ze své sítě. 50 domácích diváků sice vidělo neuvěřitelných 23 branek, ale nadšení z toho určitě nebyli!

FC Mladé Buky - TJ Strážné 3:0 (1:0)

Branky: Kancok, Švorc, vlastní. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 50.

Do Mladých Buků přijel tým Strážného, hned od začátku měl domácí tým mírnou převahu, kterou však dlouho nedokázal vyjádřit gólově. Až ve 44. minutě byl Kancok faulován v pokutovém území a sám faulovaný penaltu proměnil. Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí, když si po Skučkově střele dali vlastní branku. Poté se hrálo především ve středu pole, ojedinělé šance domácí zůstali neproměněny. V 86. minutě našel Tůma centrem volného Švorce a ten stanovil konečné skóre 3:0. Po dlouhé době mohou být domácí spokojeni se svým výkonem. Pochvalu zaslouží také dvojice rozhodčích.

TJ Jiskra Libeč - SK Spartak Hajnice 3:3 (2:2) penalty 4:3

Branky: Spurný, Štěpánek, Linhart – Šereš 2, Řehák. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:4. Diváků: 50.

Na libečském pažitu domácí nastoupili v improvizované sestavě, i tak se jim podařilo bodovat. Ujali se vedení brankou Spurného. ale první půle skončila v poměru 2-2. Ve druhé půli se hosté ujali vedení, ale domácí stačili odpovědět brankou J.Linharta. V penaltovém rozstřelu se přiklonilo konečně štěstí na domácí stranu a tak dva body zůstali doma.

FK Mostek - FK Sokol Volanov 0:1 (0:0)

Branka: Trojánek. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

V brzkém úvodu zápasu mohli jít domácí minimálně do dvoubrankového vedení, což se bohužel nepodařilo a ukázalo se to pro vývoj zápasu jako rozhodující. Poté poměrně oboustranně pěkný fotbal se spíše odehrával mezi oběma šestnáctkami. V 86. min se dopustili domácí fatální chyby v defenzívní činnosti, ze které hosté vsítili rozhodující branku utkání.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Černý Důl - VOLNO - VOLNÝ LOS

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Lánov 1:1 (1:1) penalty 4:5

Branky: Tišler – Mencl. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:6. Diváků: 80.

TJ Sokol Kunčice n. Labem - TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou 1:4 (0:2)

Branky: Jeřábek – Skalický 2, Doležal, Huamantica. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:0. Diváků: 75.

FK Chvaleč - TJ Jiskra Lampertice 3:3 (1:1) penalty 2:3

Branky: vlastní 2, Stránský – Hejna, Baše, Drábek. Rozhodčí: Pracný J. ŽK: 1:5. Diváků: 20.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Horní Maršov 2:1 (2:0)

Branky: Cvik, Horváth – Vaněk. Rozhodčí: Holas. ŽK: 2:0. Diváků: 35.

SK MFC Svoboda - FK Baník Radvanice v Č. 4:1 (0:0)

Branky: Hrušovský 2, Karlík, Prouza – Maixner. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 0:2. Diváků: 80.

FC Libotov - FK Dolní Kalná B 3:0 (0:0)

Branky: Pitro J. 2, Nejedlý. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Sokol Prosečné 2:0 (1:0)

Branky: Bednář ml., Vráblík. Rozhodčí: Dorotík. ŽK: 1:4. Diváků: 55.

TJ Spartak Pilníkov - TJ JISKRA KUKS 4:1 (2:1)

Branky: Bonisch 3, Voženílek – Zilvar. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (Zilvar). Diváků: 50.