Výsledky utkání 9.-10.června 2018 (vloženo: 8.6.2018 07:03)

Aktualizováno NE 21:20

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - TJ Jiskra Bohuslavice 2:0 (1:0). Branky: Robek V., Andrle. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (Vilám). Diváků: 40.

I v těchto horkých dnech se stává, že vám zvlhne střelecký prach, tomu jsme byli svědky v dnešním utkání kdy jasně lepší domácí měli velký problém s využíváním svých střeleckých příležitostí a tak hosté odjeli domů s ještě přijatelnou prohrou 2:0.

FK Sokol Volanov - TJ Baník Rtyně v Pod. 0:2 (0:0). Branka: Černý 2. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 55.

Domácí nastoupili v oslabené sestavě a bylo to znát.Hosté byli lepším týmem už v1poločase ale jen výborný výkon domácího brankáře poločas skončil nerozhodně0:0.Ve 2poločase byla převaha hostů ještě znatelnější i domácí se snažili nastřelili břevno ale ještě několik střel mimo nebo nad a to bylo vše.Hosté v 60 min.otevřeli skóre z penalty.A asi 10min.před koncem utkání vstřelili druhou branku. Hosté si po zásluze odvážejí plný bodový zisk,protože byli lepším týmem.

TJ Strážné - SK Janské Lázně 1:0 (0:0). Branka: Kouřil. Rozhodčí: Kajzr. Bez karet. Diváků: 45.

Za stálého deště na terénu, který byl na hraně regulérnosti, se odehrál zápas, ve kterém už nešlo o nic. Voda byla proti, aby se hrálo technicky a tak se čekalo, kdo udělá chybu a zapomene míč v louži. Ta přišla až v 65.minutě, kdy se balon zastavil před Kouřilem a ten pravým bodlem rozhodl.

TJ Jiskra Podhůří - FK Mostek A 4:3 (2:2). Branky: Zdržálek E., Přívratský, Novotný, Hladík (pen.) – Pacák, Polák (pen.), Vojtíšek. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (Krůza – Truhlář). Diváků: 150.

Utkání, které se hrálo bezprostředně po průtrži mračen a krupobití, začali lépe domácí kteří dobře kombinovali a svoji převahu zúročili vedoucí brankou E.Zdržálka. Poté však polevili a hosté z rychlých protiútoků dosáhli nejprve vyrovnání brankou Pacáka a vzápětí se ujali vedení ze značky pokutového kopu Polákem. Harta však dokázala do poločasu vyrovnat střelou Přívratského, a šlo se do kabin. Ve druhé půli se obraz hry změnil. Přibylo agresivity a rozhodčí musel hráče krotit žlutými kartami. Od 60 minuty hráli dokonce Hartečtí oslabeni o vyloučeného Krůze a Mostek toho využil ke vstřelení třetí branky Vojtíškem. Domácí byli však i v deseti lepším mužstvem a dokázali vyrovnat krásnou střelou Novotného. Poté dokonce dali vítězný gól, když z pokutového kopu skóroval kapitán domácích Hladík. Utkání skončilo vítězstvím Harty 4:3 a zřejmě to bylo spravedlivé vyjádření dění na hřišti. Za zmínku stojí fair play gesto domácího hráče Jirků, který po odpískání penalty za faul na něho v pokutovém území přesvědčil rozhodčího k odvolání penalty, protože zákrok hostujícího obránce nepovažoval za faul.

SK Spartak Hajnice - MFK Trutnov C 1:1 (0:1) penalty 3:2. Branky: Chromý – Skalický. Rozhodčí: Pilný M. ŽK: 1:2. Diváků: 80.

Domácí sehráli bojovné utkání s týmem z vyšších pater tabulky. V prvním poločase i přes mírný tlak domácích hosté udeřili z ojedinělé šance. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1. Spartak ve druhé půli byl odhodlaný zápas otočit ve svůj prospěch. To se povedlo a po křídelní akci Chromého vyrovnali na 1:1. Tento výsledek vydržel do konečného hvizdu rozhodčích. V penaltách po pěkném zákroku Lebedy si domácí připsali druhý cenný bod.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - FC Vrchlabí B 3:2 (2:0). Branky: Málek 2, Hanák – Tauchman, Panýr. Rozhodčí: Seidel. Bez karet. Diváků: 50.

Dnešní utkání ukázalo, že i ve fotbale se dějí malé zázraky. Potkali se totiž týmy s čela a chvostu tabulky a dalo by se předpokládat vítězství pro hostující Vrchlabí. Stal se ale přesný opak. Domácí vstřelili důležitou první branku, kdy Málek překazil rozehrání od branky a skóroval. Poté se prosadil po druhé a domácí vedli překvapivě 2:0. Vrchlabí snížilo na 2:1, ale po několika minutách druhého pol. parádní přihrávkou Straky na Hanáka se odskočilo znovu na rozdíl dvou branek. Velkou oporou byl opět brankář domácích Jiránek, který vychytal nejméně tři jasné gólové situace a podpořil tak domácí tým. Naděje na vítězství se postupně zvyšovala. Vrchlabí v druhé půli vstřelilo další gól a snížili tak na 3:2, jenže Svatoňovice bojovali do poslední minuty a vyplatilo se jim to a zápas udrželi. Vyhráli a získali tak krásné tři body, na které budou dlouho vzpomínat a budou je jistě motivovat do dalších soubojů. Hoši děkujeme Vám, byl to parádní fotbal.

TJ Baník Žacléř A - FK Poříčí u Trutnova 6:1 (4:1). Branky: Ondráško 3, Kovačík 2, Těžký J. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Baník i přes absenci zraněných hráčů Bašeho, Kotyka a Hoška napsal na soupisku 16 borců, všichni se na hřiště v průběhu hry dostali. To soupeř měl opačné starosti, do hry 11 hráčů a na lavičce připravený pouze "druhý brankář" Standa Horák. Další vrásky přidali poříčským sami domácí, když je doslova knockoutovali během úvodní čtvrthodinky. Hosté nestíhali pokrýt především oba rychlíky na krajní záloze, Marka Peka a Lukáše Brožka. Z toho těžil domácí bijec Patrik Ondráško, který zaznamenal opět hattrick. Hosté sice sraženou střelou těsně před poločasem zaznamenali čestný úspěch, ovšem hned po změně stran je usadil střelou do odkryté branky Kovačík. Sympatické bylo, že i přes rozhodnuté utkání se hráči Poříčí stále snažili hrát fotbal. Na rozjetý Baník to ale dnes nestačilo a tak po dvou podzimních remízách (kdy zejména ta z pohárového finále žacléřským stále leží v žaludku) přišlo konečně vítězství. Za zmínku také stojí to, že Baník na jaře poprvé doma dostal gól, ale vstřelil si ho pro jistotu sám.

OS 3.třídy muži skupina „o 1.-4.místo“ OFS Trutnov

FK Baník Radvanice v Č. - FK Dolní Kalná B 4:1 (3:0). Branky: Winter, Duben, Holeček, Horký – Kodýtek. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

TJ Lánov - TJ Jiskra Libeč 0:1 (0:0). Branka: Linhart J. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Janda). Diváků: 100.

OS 3.třídy muži skupina „o 5-8.místo“ OFS Trutnov

Sportovní klub MFC Svoboda z.s. - SK Sparta Úpice B 6:4 (2:0). Branky: Kosina, Matějka, Kobosil, Brejcha, Kurtinec, Prouza – Romančák, Lacko, Kaplan, Luštinec. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:1. Diváků: 47.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Kunčice nad Labem 3:3 (2:2) penalty 4:3. Branky: Kozaňák, Skořepa, Jirásko (pen.) – Jeřábek D. 2, Krejčík. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

OS 3.třídy muži skupina „o 9.-12.místo“ OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Sokol Černý Důl 2:1 (1:1) utkání nedohráno pro inzultaci rozhodčího hráčem. Branky: Vršecký 2 – Gabriško. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:4. ČK: 0:2 (Gančarčík, Ráliš). Diváků: 100.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Chvaleč 1:1 (0:0) penalty 3:1. Branky: Handlíř – Přívratský. Rozhodčí: Michl. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

OS 3.třídy muži skupina „o 13.-18.místo“ OFS Trutnov

Bernartice/Žacléř B - Borovnice/Mostek B 9:1 (4:0). Branky: Vít 3, Těžký J., Franze, Šnajdr, Ondráško – Kracík. Rozhodčí: Lamberský. Bez karet. Diváků: 50.

TJ Jiskra Lampertice - TJ Sokol Prosečné 3:1 (1:1). Branky: Bálint, dvořák, Hejna – Muller. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ JISKRA KUKS 1:4 (0:3). Branky: Haider – Roman 2, Pišl 2. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 1:1. Diváků: 50.