Výsledky utkání 7.-8.října 2017 (vloženo: 6.10.2017 08:54)

Aktualizace NE 19:45

OP muži OFS Trutnov

MFK Trutnov C - Sokol Vítězná 0:4 (0:3). Branky: Černota, Špůr, Andrle, Kobrýn. Rozhdočí: Seidel. ŽK: 0:3. Diváků: 30.

Na umělé trávě v Trutnově nastoupil domácí tým proti druhému celku soutěže s cílem bodovat. Prvních 30 min. naznačovalo, že by se to mohlo podařit. Trutnov měl více ze hry, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracoval. Hosté hráli do této doby jednoduchý, ale důrazný fotbal a domácím nic nedovolili. Bohužel posledních 15 min. prvního poločasu se Trutnovu vůbec nevydařilo a hosté se dostali po laciných chybách do snadného třígolového vedení. Domácí chtěli ve druhém poločase se zápasem něco udělat, bohužel, znovu po zbytečné ztrátě na polovině hostů, následoval rychlý brejk 0:4 a bylo po zápase. Nicméně je nutno podotknout, že hosté vyhráli naprosto zaslouženě, potrestali každou chybu domácích a Trutnov za celý zápas nepustili do žádné šance, což je alarmující a máme na čem pracovat!

FC Vrchlabí B - FK Mostek A 2:0 (1:0). Branky: Janda, Panýr. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 2:2. Diváků: 75.

V první polovině mělo Vrchlabí velkou převahu a hosté se dostávali před branku domácích jen sporadicky. Branku vrchlabští vstřelili však jen jednu, když několik dalších nadějných příležitostí nevyužili. Druhá část začala ve stejném duchu a Vrchlabí se podařilo zvýšit na 2:0 střídajícím Panýrem. Dokonce zápasu si Vrchlabí své vedení pohlídalo a po zásluze si připsalo další tři body.

FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 8:0 (4:0). Branky: Killar 3, Tomšík 2, Janas, Korda, Brus. Rozhodčí: Prinz. Bez karet. Diváků: 27.

V sobotním utkání domácí předvedli hostům ukázku z fotbalové lekce produktivity. Z prvních 4 střel na branku hostům dali 4 góly, které předurčili ráz utkání. Ve 2. a 4. minutě skóroval Killar, v 18. Tomšík a ve 25. střelou do šibenice Korda. Při 4. gólu se navíc zranil o tyčku branky hostující gólman Bernasinski, do brány šel kapitán Sameš a o utkání bylo rozhodnuto. Hosté občas dokázali ohrozit domácí bránu, ale tam vždy stál připravený Horák. Ve druhém poločase trápení hostů pokračovalo  a tak se prosazovali pouze domácí střelci. Nejdříve dokonal svůj hattrick Killar, poté střelou za zadní tyč zvýšil Brus, pak krásnou střelou z voleje o břevno skóroval kapitán domácích Janas a v poslední minutě stanovil konečný výsledek na 8:0 Tomšík.

TJ Baník Žacléř A - TJ Baník Rtyně 5:1 (2:0). Branky: Kovačík 2, Ondráško, Brožek, Těžký J. – Černý. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 80.

Na těžkém terénu se odehrálo velmi korektní utkání, ke kterému přispěl již tradičně dobrým výkonem rozhodčí Lebeda. Už v 11. minutě se při zákroku zranil brankář Novák, navíc míč z přímého kopu skončil v síti. Další šance domácích přicházeli.  To hostům se směrem dopředu příliš nedařilo. Druhou branku domácího Baníku přidal krásným přehozením náhradního gólmana znovu Kovačík. Smůla na kopačkách hostů zůstala i nadále a o kontaktní branku se sami připravili, když míč mířící do prázdné branky nešťastně dorazili rukou. Po změně stran přišla gólová pojistka v 48. a 50. minutě a i přesto, že hosté snížili, tak domácí v pohodě utkání kontrolovali a zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Jiskra Bohuslavice odloženo

SK Spartak Hajnice - FK Sokol Volanov 1:3 (1:1). Branky: Hrneček – Ondruška 2, Šauer T. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 73.

V první půli domácí spálili tři vyložené šance ,a tak hosté v druhém poločase trestali z rychlých protiútoků.Domácí se v závěru zápasu snažili o vyrovnání, ale už to byla z jejich strany veliká křeč.Hosté zaslouženě vyhráli i když se jim zranil stoper, který musel hřiště opustit na nosítkách.

TJ Jiskra Podhůří - TJ Strážné 2:3 (0:1). Branky: Pařez, Mlejnek – Pfeofer 2, Balcar. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 35.

Utkání se hrálo na umělé trávě ve Vrchlabí, jelikož počasí, které trvalo celý týden, neumožnilo sehrát zápas na promáčeném trávníku v Podhůří. Domácí začali lépe, snažili se kombinovat, ale hráli pouze po velké vápno. Po počátečním tlaku začali hosté přebírat iniciativu a v 19. minutě se ujali vedení po střele z dálky, která zapadla přesně k tyči. Domácí od té doby  znervózněli a nepřesnými přihrávkami se dostávali pod tlak. Do konce poločasu už se skóre nezměnilo a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Po přestávce chtěli hráči Podhůří skóre otočit, ale po zbytečném faulu na hranici pokutového území inkasovali podruhé. Pak předvedl pořádnou hrubku domácí obránce, kdy nabídl hostujícímu hráči skórovat do prázdné branky. Hosté od té doby začali bránit výsledek a hráči Podhůří se těžko dostávali do zakončení. Korigovat výsledek se jim podařilo dvěma krásnými střelami ze střední vzdálenosti, ale vyrovnat už nedokázali.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

SK Sparta Úpice B - TJ Jiskra Libeč odloženo

FK Chvaleč - TJ SOKOL Starý Rokytník FK Chvaleč - TJ SOKOL Starý Rokytník 3:1 (2:1). Branky: Votava, Jiráň, Krét – Handlíř. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 1:0. Diváků: 20.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Lampertice 6:3 (3:0). Branky: Cvik 2, Vít 2, Gajdoš, Horváth – Drábek, Dvořák, Petrů. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

TJ Jiskra Horní Maršov - SK MFC Svoboda 1:4 (0:0). Branky: Gurský – Prouza, Brejcha, Kosina, Beneš. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:2. Diváků: 70.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

Borovnice/Mostek B - TJ Lánov 1:1 (0:0) pen. 3:4. Branky: Jarý – Tringela (pen.). Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - TJ Sokol Černý Důl 4:2 (1:1). Branky: Jeřábek D. 2, Petrák, Gaszi – Ráliš 2. Rozhodčí: Pracný L. ŽK: 2:4. Diváků: 30.

TJ Spartak Pilníkov - FK Dolní Kalná B 2:5 (0:3). Branky: Kratochvíl 2 – Kohout 2, Hampl 2, Bartoš. Rozhodčí: Mrkvička. Bez karet. Diváků: 30.

FC Libotov - TJ Sokol Prosečné 8:2 (3:0). Branky: Klazar 3, Vršecký 2, Tomášek, Fejk, Pitro – Ledr, Kouba. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 0:2. Diváků: 30.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

FK Baník Radvanice - TJ JISKRA KUKS 2:1 (0:0). Branky: Duben, Koníř – Nymsa. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:1. ČK: 0:2 (Jarůšek, Odvárka). Diváků: 20.