Výsledky utkání 7.-8.dubna 2018 (vloženo: 5.4.2018 17:41)

Aktualizováno NE 20:40

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - SK Janské Lázně 2:0 (0:0). Branky: Andrle, Robek V. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

V prvním domácím jarním utkání jsme přivítali mužstvo J.Lázní a jak už to tak bývá s tímto soupeřem, tak i tentokrát jsme odehráli bojovné utkání. O vítězství jsme rozhodli ve druhém poločase  díky lepší kondici a větší chuti hrát. Soupeř bez možnosti střídání nám fyzicky nestačil a tak první jarní 3 body zůstaly doma.

TJ Baník Rtyně v Pod. - FK Mostek A 1:0 (0:0). Branka: Prouza. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Za nádherného počasí se hrálo utkání, které podle předpokladu nemělo být pro domácí tým žádným problémem. Průběh však ukázal, že představa je věc jedna a realita věc druhá. Domácí bez důsledného obsazování, bez finálové přihrávky, hosté naopak nadšeně bojující a využívají nepřesností a hrubých chyb v domácích řadách.  Na straně domácího týmu v první půli ani jedna střela mezi tyče, hosté měli naopak dvě vyložené šance, které ale brankou neskončily. Domácí při jedné zachránilo břevno. Druhá půle začala obdobně, domácí tým se sice natlačil před šestnáctku hostů, ale byl nadále v koncovce "jalový". První střelu mezi tyče vyslal až v 52min., druhá v 68.min. však skončila v síti. Hosté mohli okamžitě po další minele domácích v obranné činnosti vyrovnat, ale gólman Středa měl opět dobře postavenou pravou tyč své svatyně. Hostující tým nadále bojoval, ale vyrovnat se mu nepodařilo. A protože domácí tým už nic nevymyslel, tak utkání skončilo jeho hubeným vítězstvím.

TJ Jiskra Bohuslavice - MFK Trutnov C 2:3 (0:0). Branky: Efler, Najman – Skalický, Kárník, Zákravský. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 2:4. Diváků: 60.

První polovina utkání nebyla moc zajímavá, pro diváky nebylo nic moc ke koukání a mužstva odešla do kabin za stavu 0 :0. Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím a dostali se do vedení 2:0. Ale místo toho, aby to domácí uklidnilo, to spíše nakoplo hosty a dokázali utkání otočit na konečných 2:3. Domácí mohou jen litovat, že slibné vedení nedokázali udržet.

FK Sokol Volanov - FC Vrchlabí B 1:4 (0:3). Branky: Mach V. – Zajíc J., Janda, Montagna, Blažek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:1. Diváků: 30.

Domácí nastoupili proti vedoucímu týmu OP s respektem a když v 10. min hosté proměnili pokutový kop, domácí se potom jen bránili neustálé převaze hostujícího týmu. Do poločasu dali hosté ještě 2 branky. Druhý poločas i přes velkých šancí  hostů skončil nerozhodně 1:1.  Hosté byli lepším týmem.

TJ Strážné - FK Poříčí u Trutnova 2:1 (0:0). Branky: Plecháč, Hampl – Korda. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Machalík). Diváků: 50.

V prvním poločase bylo mužstvo  Strážného lepším týmem, mělo dvě šance otevřít skóre, ale ani jedna neskončila v brance. A tak první poločas skončil remízou. V druhém poločase se hráči Poříčí ujali vedení golem Kordy. Strážné přidalo a z rohu vyrovnal Honza Plecháč a bylo otázkou času, kdy domácí otočí skóre. O to se postaral pěknou střelou Hampl. Potom se po druhé žluté kartě nechal zbytečně vyloučit hráč Machalík. Zasloužené vítězství domácích.

TJ Jiskra Podhůří - TJ Baník Žacléř A 1:4 (1:3). Branky: Přívratský – Brožek 2, Ondráško, Mádle. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 4:0. Diváků: 70.

Na perfektně připraveném trávníku v Hartě se představil jeden z aspirantů na postup do vyšší třídy, Baník Žacléř, a neměl to vůbec lehké. Domácí hráči jim byli víc než vyrovnaným soupeřem, hra se přelévala před obě branky po celý první poločas. Hosté však dokázali svoje šance využít a vstřelili tři branky, kdežto domácí trefili jen dvakrát konstrukci branky a nádherně vsítil z trestňáku Přívratský. Ve druhé půlce se opět střídaly šance na obou stranách, ale pří závěrečném náporu Harteckých se "utrhl" hostující Ondráško a uzavřel účet utkání na 1:4. Výsledek se zdá krutý vzhledem k předvedené hře obou týmů, ale Žacléř byl přece jen asi fotbalovější.

SK Spartak Hajnice - TJ Sokol Malé Svatoňovice 3:2 (1:0). Branky: Hrneček 2, Hejný z pen. – Králíček, Tyrner. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:2. Diváků: 70.

Bojovné a vyrovnané utkání, které ovlivnila neproměněná penalta hostí. Domácí po celé utkání vedli, nicméně soupeř neustále dotahoval, ale důležité tři body zůstaly v Hajnici. Dvě branky zaznamenal nestárnoucí kanonýr Jirka Hrneček a úspěšnou premiéru v brance prožil Mirek Lebeda, který dokonce chytil i pokutový kop.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč - TJ Jiskra Lampertice 11:0 (5:0). Branky: Maňuch 4, Chytráček 3, Meisner 3, Jezvina. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 0:2. Diváků: 40.

SK MFC Svoboda - TJ SOKOL Starý Rokytník odloženo 1.5.2018

FK Baník Radvanice - SK Sparta Úpice B 5:0 (4:0). Branky: Císařovský 3, Chmelík, Vodička. Rozhodčí: Kajzr. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

TJ Jiskra Horní Maršov - Bernartice/Žacléř B 1:3 (0:0). Branky: Dolejška – Vít, Těžký, Troch. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 0:3. Diváků: 99.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

TJ Lánov - FK Dolní Kalná B 4:1 (1:0). Branky: Souček, Horák, Tringela, Procházka – Gaszi. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 2:0. Diváků: 50.

TJ Sokol Prosečné - TJ Sokol Černý Důl 1:4 (0:2). Branky: Špička L. – Ráliš 3, Pavlíček. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 1:2. Diváků: 40.

TJ JISKRA KUKS - Borovnice/Mostek B 3:3 (2:1) penalty 7:6. Branky: Rychetský 2, Pišl – Borůvka 2, Špidlen. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváků: 30.

FC Libotov - TJ Spartak Pilníkov 2:2 (1:0) penalty 5:6. Branky: Klazar 2 – vlastní, Kratochvíl. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:4. Diváků: 60.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

TJ Sokol Kunčice n.L. - FK Chvaleč 1:4 (0:2). Branky: Krejčík – Votava 4. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:1. Diváků: 20.