Výsledky utkání 4.-5.listopadu 2017 (vloženo: 5.11.2017 10:53)

Aktualizováno NE 19:55

OP muži OFS Trutnov

FK Poříčí u Trutnova - Sokol Vítězná 1:4 (1:3). Branky: Janas - Robek 2, Tichovský, Andrle. Rozhodčí: Nývlt. Bez karet. Diváků: 50.

Tragický výkon domácích a jednoduchý přímočarý fotbal hostů rozhodli o osudu posledního podzimního zápasu v Poříčí. Hosté vedli střelou ze 30 metrů, která po malé teči obránce skončila  už v 6. minutě v bráně. V 15.minutě využil špatného postavení brankáře Robek a prakticky z brankové čáry skóroval. Domácí se pak na chvíli zvedli a po pěkné kombinaci a střele Bruse dorážel do branky Janas. O poločasovém výsledku 1:3 rozhodl brejkem z polovičky hřiště hostující Andrle. Ve druhém poločase to byl ze strany domácích jen zmar a chyby a tak na konečných 1:4 dal znovu Andrle. Hosté si tak zaslouženě odvezli 3 body.

TJ Baník Žacléř A - FC Vrchlabí B 1:0 (1:0). Branka: Těžký J. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 3:2. Diváků: 70.

Souboj prvního se třetím přinesl velmi dobrý fotbal, oba týmy kombinovali, hrálo se nahoru - dolu a rozhodně bylo na co koukat. Domácí měli převahu a ve 23. minutě je dostal do vedeni J. Těžký. Několik dalších slibných možností odvrátila pozorná obrana Vrchlabí a spoustu míčů domácí borci nepřesností odevzdali. Vrchlabští si za celé utkání vytvořili jen jedinou šanci, kterou zmařil golman Votoček. Ve druhé půli pokračovala převaha domácích, ale bez gólové radosti a protože hostům očividně docházela síla skončil zápas sice hubenou, ale zaslouženou výhrou Baníku.

MFK Trutnov C - TJ Sokol Malé Svatoňovice 3:2 (2:0). Branky: Šimočko, Vomočil, Chvalina - Mlynář, Tišler . Rozhodčí: Klečka. ŽK: 1:1. Diváků: 20.

V dnešním utkání na umělé trávě chtěli domácí odčinit debakl ze zápasu v Poříčí. Dvacet minut byli lepším týmem a podařilo se jim vstřelit první gól. Kdo čekal,že brankostroj bude pokračovat,byl zklamán. Hosté se představili jako velice houževnatý a bojovný tým,který domácím nic neulehčil. Do poločasu se podařilo Trutnovu vstřelit ještě jeden gól,ale to bylo na dlouhé minuty vše. Ve druhém poločase byli hosté lepší a zaslouženě vyrovnali. Domácí se trápili a překvapivě na tom byli hůře i fyzicky. Nakonec se jim však podařilo ke konci zápasu vstřelit vítězný gól z volného přímého kopu. Celkově to byl ze strany domácích velice podprůměrný zápas a tento výkon by na příštího soupeře rozhodně nestačil.

SK Spartak Hajnice - FK Mostek A 3:1 (2:1). Branky: Gult 2, Linhart – Laschuk. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Truhlář). Diváků: 50.

V úvodu zápasu bylo utkání zcela vyrovnané. Po hrubé chybě, kdy domácí přestali hrát, v domnění, že došlo k faulu, se hosté ujali vedení 1:0. Od této chvíle však domácí přidali a do poločasu utkání otočili. Po přestávce se jeden z hostujících hráčů nechal zbytečně vyloučit, čímž domácím nabídl šanci ke vstřelení 3. branky a o utkání bylo v podstatě rozhodnuto.

TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně 3:3 (2:2) pen. 6:5. Branky: Smejkal, Kunc, Zdržálek D. – Stránský, Doležal, Janíček, Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

V utkání sousedů v tabulce začalo pro domácí tragicky, neboť po dvou hrubkách při rozehrávce prohrávali ve 14 minutě 0:2. Potom ale Hartečtí  opanovali hru,ale  z mnoha šancí, které si vytvořili, dokázali do půlky jenom vyrovnat stav na poločasových 2:2. Ve druhé půli pokračovala Harta ve velkém tlaku a vytvářela si gólové šance. Proměnili však jenom jednu a tak přišel trest v podobě vyrovnávací branky střídajícího veterána Doda Doležala. Harta se dokonce utkání musela bát o výsledek, neboť jejich gólman Kulhánek v závěru zápasu chytil dvě vyložené šance "   "Jánek". Po devadesáti minutách 3:3 a šlo se na penalty. V nich byli úspěšnější domácí, a připisují si důležité dva body.

TJ Strážné - TJ Baník Rtyně odloženo

FK Sokol Volanov - TJ Jiskra Bohuslavice 0:3 (0:1). Branky: Mucudis, Škop, Weiss. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. Diváků: 30.

Domácí nastoupily, jako by se hrál nějaký pouťák, soupeř domácí neustále tlačil před 16tnácku a bylo jen otázkou času, kdy dá gól. To se mu povedlo před koncem poločasu. Do druhého poločasu nastoupily domácí s chutí s tímto stavem něco udělat, ale bohužel i vyložené šance neproměnily a tak udeřily hosté z rychlých brejků. Zasloužilá výhra hostů.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

FK Baník Radvanice - TJ Jiskra Libeč 3:3 (2:2) pen. 3:1. Branky: Kovář 2, Chmelík – Štěpánek, Ulrich, Maňuch. Rozhodčí: Smola. ŽK: 4:1. Diváků: 40.

TJ Jiskra Lampertice - TJ Jiskra Horní Maršov 4:1 (2:1). Branky: Poláček 3, Šrajn – Haider D. Rozhodčí: laik. Bez karet. Diváků: 40.

TJ SOKOL Starý Rokytník - Bernartice/Žacléř B 3:2 (3:0). Branky: Kosour, Hrnčíř, Bednář – Těžký, Gajdoš. Rozhodčí: laik. Bez karet. Diváků: 10.

SK Sparta Úpice B - FK Chvaleč 2:2 (0:2) pen. 4:5. Branky: Kulhánek, Kábele – Votava 2. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (Marel). Diváků: 40.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

TJ JISKRA KUKS - TJ Lánov 4:1 (4:0). Branky: Zlámal 2, Coufal, Pišl (pen.) – Souček (pen.). Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:1. Diváků: 24.

FK Dolní Kalná B - FC Libotov 5:0 (3:0). Branky: Jiřička T. 2, Sobotka, Mařík, Lukeš M. Rozhodčí: Klečka. Bez karet. Diváků: 40.

TJ Sokol Černý Důl - TJ Spartak Pilníkov 1:0 (1:0). Branka: Ráliš. Rozhodčí: Douša. ŽK: 2:1. Diváků: 30.

Borovnice/Mostek B - TJ Sokol Kunčice nad Labem 4:3 (4:0). Branky: Špatný, Jarý, Čedík M.ml. (pen.), Borůvka M. – Gaszi (pen.), Růžička, Krejčík. Rozhodčí: Janota. ŽK: 3:6. Diváků: 40.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

SK MFC Svoboda - TJ Sokol Prosečné 8:1 (5:0). Branky: Karlík 3, Kosina, Beneš, Brejcha, Hrušovský, Kutík – Špička. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 30.