Výsledky utkání 30.září - 1.října 2017 (vloženo: 29.9.2017 11:48)

Aktualizace NE 19:30

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - TJ Jiskra Podhůří 1:0 (1:0). Branka: Robek V. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 3:2. ČK: 1:1 (Hlavatý – Svintek). Diváků: 100.

V utkání si domácí vytvořili více brankových příležitosti, ale pouze jednu z nich dokázali využít. Hosté sice byli v poli vyrovnaným soupeřem, ale za celý zápas si vytvořili dvě gólové šance, které neproměnili. A tak si domácí i po nepříliš přesvědčivém výkonu nad dobře hrajícími hosty připsali další tři body do tabulky.

TJ Strážné - SK Spartak Hajnice 0:3 (0:2). Branky: Poláček, Patka, Vancl. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Mizérie Strážného pokračuje. V zápase úrovně sotva 3.třídy se domácí lopotně dostávali k brance soupeře, který využil dvou centrů do vápna a dvakrát hlavou skóroval. Po přestávce hosté zkušeně hlídali výsledek a 90.minutě trápení domácích završili 3.brankou z penalty a odvezli si zaslouženě všechny body.

FK Sokol Volanov - TJ Sokol Malé Svatoňovice 2:0 (0:0). Branky: Havlík, vlastní. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváků: 30.¨

Po vyrovnaném 1.poločase, který skončil bez branek, se v 51.min.trefil Havlík. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou a až těsně před závěrečným hvizdem si hostující hráč Kopečný Filip vstřelil vlastní branku.

TJ Jiskra Bohuslavice -TJ Baník Žacléř A 1:6 (1:4). Branky: Jůzl – Ondráško 3, Pek, Kotyk, Haviar. Rozhodčí: Lebeda. ČK: 1:0 (Ventura O.). Diváků: 50.

Domácí, kteří se v době rozcvičování hostí teprve telefonem sháněli, se sice chvíli snažili vzdorovat, ale jedinou neznámou utkání byl vlastně pouze výsledek. Hosté po celé utkání domácí přehrávali a horšímu výsledku bránila jen houževnatost, ke konci již i početně oslabených domácích, a výborný výkon jejich gólmana.

TJ Baník Rtyně - FK Poříčí u Trutnova 2:1 (0:0). Branky: Vlček, Jaroš – Janas. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 1:1. Diváků: 65.

Utkání se odehrálo opět za pěkného počasí a na velice dobře připraveném trávníku. Hra však byla od obou týmů v úvodu dost nepřesná, rozdrobená a akce vesměs skončily bez zakončení před šestnáctkami. První střelu, stojící za zaznamenání, vyslal až ve 28.min. z trestného kopu domácí Jaroš. Ke smůle své a štěstí jen přihlížejícího hostujícího brankaře Horáka trefil pouze tyč a dorážející Kábrt nestihl míč dopravit mezi tyče. Rtyňští hráči ale ožili a vytvořili si další dvě příležitosti, které však zůstaly nevyužity. Naopak domácí obrana vyrobila chybu ve 45.min., ky zapomněla za sebou zcela osamocený protivníka. Ten však šanci nevyužil. Druhá půle začala obdobně jako úvod utkání. Hra rozdrobená do spousty osobních soubojů určitě více vyhovovala hostům, kteří nikam nespěchali. Domácí tým se naopak snažil a trpělivě dobýval obranu hostí. A tak až 71.min. utkání přinesla branku, kdy na zatažený centr na zadní tyč naběhla trojice domácích hráčů a Vlček cílil přesně. V 75.min. se k míči na hranici šestnáctky dostal Jaroš, obešel obránce a míč uklidil do sítě. Hra byla v této části jednoznačně v moci domácích, kteří soupeře přehrávali ve všech formacích. Hosté se tak zmohli pouze na biliárový šourák Janase, který nakonec skončil v sítí v 88.min. a jen kosmeticky upravil skóre zápasu, které především za výkon ve druhé půli zaslouženě vyhráli domácí.

SK Janské Lázně - FC Vrchlabí B 0:5 (0:2). Branky: Janoch, Jech, Blažek, Matěják, Janda. Rozhodčí: Šiling. Bez karet. Diváků: 50

Domácí dokázali kvalitě soupeře vzdorovat v prvním poločase , kdy sice již v 6 minutě inkasovali po hezké křídelní akci. Sami měli do konce poločasu 4 dobré příležitosti ke gólu, přičemž dvě z nich z kategorie jasných. Soupeř navýšil náskok ve 27 minutě. Ve druhem poločase se domácí snažili pokračovat v pozorné obraně ale 11 hráčů nemohlo soupeři stačit . V desetiminutovce mezi 66. a 77. minutou inkasovali 3 krát a tak zápas nakonec skončil domácím debaklem. Nutno říci ,ze všechny góly soupeře byly z kategorie velmi hezkých branek, hrálo se slušné utkání a pokud hosté nepolevili asi v této soutěži mnohokrát neprohraji. Podle mého názoru by mohli bez problémů hrát i o soutěž výš.

FK Mostek A - MFK Trutnov C 0:1 (0:0). Branka: Chvalina. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 4:4. Diváků: 50.

Domácí nastoupili v totálně rozebrané sestavě, kdy ještě i rozhodčí cca 15 minut před začátkem utkání sledovali, jestli domácí nastoupí kompletní. To se podařilo a důležité bylo, že všichni domácí dali do hry veškeré své možné nasazení. Hosté byli asi herně lepší, ale náhradní gólman, sotva osmnáctiletý borec, který poprvé v životě chytal od začátku za muže,  se nedotk míče. To platí i o druhé straně. Druhý poločas nepřinesl ve vývoji zápasu nic podstatného, kromě narůstající agresivity, kterou dle názoru řady přihlížejících nezvládl hlavní arbitr. Hostující borci, ač měli hru ve své moci, stále komentovali, jak jim mostečtí ubližují, přičemž počet faulů byl 50 na 50, o čemž svědčí i ŽK. U jiného arbitra to mohlo být i podstatně vyšší číslo. Zápas rozhodla střela - nestřela, kterou zmrzlý domácí gólman podcenil, mrdlala se mu po lajně a důrazný hostující hráč ji dorazil z pod jeho ruky. Jediná střela na branku, a opět prohra.
Asi není dobré, když dva arbitři z Trutnova pískají zápas trutnovákům. Je to příliš okaté a hostující hráči si pak dovolí víc, než je zdrávo. Takže i v přerušené hře úder do hlavy je přehlížený a spoluhráči a vedením hostů pochválený?!?

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

FK Baník Radvanice - TJ Jiskra Horní Maršov 10:0 (6:0). Branky: Kovář 3, Poskočil 2, Winter 2, Holeček, Chmelík, Dvořák. Rozhodčí: Pracný. Bez karet. Diváků: 20.

SK MFC Svoboda - Bernartice/Žacléř B 9:3 (3:0). Branky: Hrušovský 2, Brejcha 2, Karlík 2, Ptáček, Matějka, vlastní – Horváth 3. Rozhodčí: Turek. ŽK: 0:1. Diváků: 85.

TJ Jiskra Lampertice - FK Chvaleč 1:10 (0:6). Branky: Poláček - Skuřenský 2, Votava 2, Přívratský 2, Kraus 2, Malý, Krét. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Bálint). Diváků: 50.

TJ SOKOL Starý Rokytník - SK Sparta Úpice B 0:0 pen. 1:3. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 3:3. Diváků: 35.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

TJ JISKRA KUKS - FC Libotov 1:2 (1:2). Branky: Nymsa – Klazar 2. Rozhodčí: Smola. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (Roman). Diváků: 70.

TJ Sokol Prosečné - TJ Spartak Pilníkov 3:3 (1:1) pen. 2:1. Branky: Špička D., Šíd, Leder – Vedmoch (pen.), Lhoták, Odvárka. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 1:4. Diváků: 50.

FK Dolní Kalná B - TJ Sokol Kunčice nad Labem 5:3 (1:1). Branky: Najman 2, Strnádek, Hampl, Kodytek V. – Szombat, Gaszi, Vejnar. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:3. Diváků: 80.

TJ Sokol Černý Důl - Borovnice/Mostek B 4:0 (1:0). Branky: Kozák, Pavlíček, Gabriško D., Flaxa. Rozhodčí: Janota. ŽK: 0:4. Diváků: 60.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč - TJ Lánov 6:0 (4:0). Branky: Taláb 3, Maňuch 2, Zahajský. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 0:2 Diváků: 30.