Výsledky utkání 2.-3.června 2018 (vloženo: 29.5.2018 07:45)

Aktualizace NE 20:20

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 7:3 (2:1). Branky: Robek V. 2, Tichovský 2, Balghouti 2, Černota – Pilný, vlastní, Smola. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváků: 50.

Zasloužené vítězství domácích který soupeře přehráli. Do vedení se dostali již v 6 min z pokutového kopu  a ve 12 min již vedli o dvě  branky poté neproměnili další pokutový kop a několik dalších šancí a tak hosté se díky hlavičce v poslední minutě poločasu dostali na dostřel 2:1. Na začátku druhého poločasu domácí v rozmezí 8 min přidali dalších 5 branek a rozhodli tím o výsledku utkání. Poté domácí polevili a hosté po vlastní brance domácích a proměněném pokutovém kopu snížili na 7:3.

FC Vrchlabí B - TJ Baník Žacléř A 2:2 (1:2) penalty 1:3. Branky: Blažek 2 – Kovačík, Brožek. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (Blažek). Diváků: 50.

Utkání prvního s druhým začalo převahou vrchlabských. Aktivita domácích se vyplatila, když 18. minutě po pěkné akci vstřelili branku. Z pokračující převahy přišly další šance, které nebyly využity. Trest přišel v podobě vyrovnání ze zbytečného pokutového kopu. Hra se vyrovnala a po důrazném zakončení šli hosté do vedení. Z počátku druhé poloviny byla hra vyrovnaná. Hosté měli první šanci, která zůstala nevyužita a po chvíli bylo 2:2, po pěkné kombinaci domácích. Snaha Vrchlabí o vítězství byla eliminována zbytečný faulem, po kterém následovala červená karta. Po té hosté se snažili o tříbodový zisk, ale Vrchlabí je do větších šancí nepouštělo. Remíza byla zasloužená a bod navíc si připsali po pokutových kopech hráči TJ Baník Žacléř.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - MFK Trutnov C 1:2 (0:1). Branky: Hrnčíř – Rada, Skalický. Rozhodčí: Pilný M. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Utkání mezi Studánkou a Trutnovem C se konalo za příjemného počasí. Díky tomu se přišlo podívat hodně fanoušků, kteří mohli vidět bojovný fotbal se šancemi na obou stranách a fotbalem nahoru - dolů. Nakonec se hosté z Trutnova mohli obávat o výsledek, ale bohužel tým ze Svatoňovic se nedokázal prosadit ze dvou svých vyložených šancí.

FK Mostek A - SK Spartak Hajnice 2:1 (1:1). Branky: Záruba, Duchek – Řehák. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Domácím oproti minulému týdnu chybělo na začátku utkání 5 hráčů základní sestavy a také hosté nebyli kompletní, dokonce začali s 10 hráči. Toho domácí využili v 7. min, kdy Borůvka prošel obranou, předložil míč Zárubovi, který se nemýlil. Po příchodu jedenáctého hráče se hra vyrovnala a v 27. min po nevinném centru do vápna Řehák hlavou vyrovnal a tímto skóre skončil i první poločas. Také druhý poločas byl v podstatě vyrovnaný. Hosté byli více na míči, domácí po prostřídání byli nebezpečnější v protiútocích. Postupem času byli hosté úspěšnější v protiútocích, ale  lajdácky je promrhali. A proto udeřilo na druhé straně. V 79. min dlouhý nákop Marka Fikejze podcenila hostující obrana i gólman a D. Duchek rozvlnil hostující síť. Poté hosté vrhli všechny síly do útoku, ale vzadu nechávali značné mezery, kterých domácí nedokázali efektivně využít.

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 2:1 (0:0). Doležal, Mihalík – Svintek. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 3:0. Diváků: 70.

Bojovné utkání z obou stran. První poločas "šachový turnaj" ve středu pole. Ve druhém poločase se začalo hrát nahoru a dolů. Až do 65´ se šance střídaly na obou stranách, hosté nastřelili tyčku. Skóre otevřel střídající nestárnoucí Doležal a nikým nehlídán podél brankáře poslal míč do sítě. Že se má bojovat až do konce dokázali hosté když důsledným dohráváním domácích hráčů získali míč a střílený centr si srazil do vlastní sítě bránící domácí hráč. Když už to vypadalo na penaltový závěr standardní situaci nezvládli hosté a po rychlém rozehrání tečoval vítězný gól do sítě Mihalík v 90´.

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Strážné 4:0 (1:0). Branky: Prouza 3, Černý. Rozhodčí: Tandler. Bez karet. Diváků: 55.

V utkání, vedeném v duchu fair play, měli domácí povinnost získat tři body. Úvodní herní převahu zúročili v 17.min. Černým, který pohotově vrátil vyražený míč do sítě. Na další branku se čekalo dlouho. Hostující celek se sice snažil, ale žádnou šanci si nevytvořil. Ve druhé půli přidali domácí v úvodu "patičkou" Prouzy druhou branku a v poklidu si dokráčeli pro vítězství, když další dvě branky přidal opět střelecky disponovaný Prouza.

TJ Jiskra Bohuslavice - FK Sokol Volanov 4:2 (2:0). Branky: Jůzl, Vilám, Eflér, Křížek – Havlík, Voňka. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváků: 42.

Domácí chtěli v posledním zápase historie bohuslavického fotbalu na domácím pažitu získat první jarní body. Do soupeře se zakousli od začátku a v druhé minutě už vedli. Domácí vedli už 4:0, ale s postupem času docházely síly a hosté dokázali vstřelit dvě branky a zápas zdramatizovat. Bohužel v dnešní době už fotbal není tak atraktivní sport a všechno jednou končí.

OS 3.třídy muži skupina „o 1.-4.místo“ OFS Trutnov

FK Dolní Kalná B - TJ Jiskra Libeč 2:4 (0:3). Branky: Dohnal, Gaszi – Linhart J. 2, Maňuch, Meisner. Rozhodčí: Pilný M. ŽK: 1:0. Diváků: 67.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Lánov 1:0 (1:0). Branka: Duben. Rozhodčí: Pilný M. ŽK: 1:0. Diváků: 50.

OS 3.třídy muži skupina „o 5-8.místo“ OFS Trutnov

SK Sparta Úpice B - TJ Sokol Kunčice nad Labem 7:3 (3:2). Branky: Novotný 2, Kolman 2, Kafka, Kábele, Kejzlar – Jeřábek 2, Kracík. Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 1:0. Diváků: 40.

Sportovní klub MFC Svoboda z.s. - TJ Spartak Pilníkov 3:0 (2:0). Branky: Brejcha 2, Karlík. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 2:2. Diváků: 25

OS 3.třídy muži skupina „o 9.-12.místo“ OFS Trutnov

TJ Sokol Černý Důl - FK Chvaleč 1:1 (0:0) penalty 3:2. Branky: Gančarčík – Přívratský. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 45.

FC Libotov - TJ Sokol Starý Rokytník 3:1 (1:1). Branky: Šimek, Vršecký, Klazar – Bano. Rozhodčí: Smola. Bez karet. Diváků: 40.

OS 3.třídy muži skupina „o 13.-18.místo“ OFS Trutnov

Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Horní Maršov 1:3 (0:2). Branky: Borůvka M. – Hudrlík, Perný, Dolejška. Rozhodčí: Kajzr. ŽK: 2:0. Diváků: 50.

TJ JISKRA KUKS - TJ Jiskra Lampertice 4:1 (1:1). Branky: Coufal, Nymsa J., Roman, Felgr – Karásek. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 30.

TJ Sokol Prosečné - Bernartice/Žacléř B 9:1 (6:1). Branky: Lev 2, Špička L. 2, Przybyla, Kouba, Špička D., Reiner, Prokeš – Albert. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1. Diváků: 50.