Výsledky utkání 14.-15.dubna 2018 (vloženo: 11.4.2018 08:50)

Aktualizováno NE 20:20

OP muži OFS Trutnov

SK Spartak Hajnice - Sokol Vítězná 1:0 (0:0). Branka: Patka. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 2:3. Diváků: 150.

Za hojné účasti fanoušků se odehrál krásný a bojovný zápas. Domácí byli v první půli lepší a je jen škoda neproměněný domácí tlak, z kterého plynulý slibné šance. V druhém poločase po individuální akci Patky šli domácí do zaslouženého vedení. Díky velké obětavosti tento výsledek udrželi do samého konce. Důležitá výhra nad těžkým soupeřem.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Jiskra Podhůří 1:4 (0:1). Branky: Málek – Mlejnek, Smejkal, Dolanský, Novotný. Rozhodčí: Prokop. Bez karet. Diváků: 75.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný útočný fotbal v jeho závěru se ovšem chytře trefil Mlejnek a poslal Podhůří do vedení, poločas druhý už byl v režii hostů, kteří předčili domácí hlavně ve fyzické připravenosti a zaslouženě si odváží 3 body.

TJ Baník Žacléř A - TJ Strážné 0:0 penalty 2:1. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 2:0. Diváků: 80.

V prvním jarním domácím utkání se Baník trápil. V úvodu neproměnil dvě slibné příležitosti a pak to prostě drhlo. I po změně stran se domácí fandové zlepšení nedočkali, a když ani v posledních deseti minutách přes velkou snahu míč do branky domácí nedostali, šlo se na penalty, které překvapivě Baník zvládl.

FK Poříčí u Trutnova - FK Sokol Volanov 3:1 (0:1). Branky: Killar 2, Brus – Havlík. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:3. Diváků: 80.

Poříčí  v prvním domácím zápase začalo tlakem. Během první půl hodiny , ale domácí své šance neproměnili a tak svou šanci využili hosté a pěknou kombinací ve 45.minutě dali na 0:1. Domácí tak měli v kabině o čem přemýšlet. Naštěstí do druhého poločasu vstoupili znovu tlakem a dvěma slepenými góly skóre otočili. Hosté se pak začali tlačit dopředu, ale jejich snahu srovnat skóre utnul svou chybnou přihrávkou gólman Trailin, kterou vystihl Killar a do prázdné brány uzavřel na konečných 3:1. A tak zaslouženě zůstali tři body doma.

FC Vrchlabí B - TJ Jiskra Bohuslavice 11:0 (5:0). Branky: Janda 2, Tauchman 2, Blažek 2, Hladík, Zajíc A., Pokorný, Zarebski, Janoch. |Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 60.

Bohuslavice přijeli do Vrchlabí s omezeným počtem hráčů, a proto hosté nemohli domácím konkurovat. Na polovinu vrchlabských se za celý zápas prakticky nedostali a konečný výsledek vystihl dění na hřišti.

MFK Trutnov C - TJ Baník Rtyně v Pod. 2:2 (0:1) penalty 2:3. Branky: Horáček, Kulda – Prouza 2. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Za pěkného počasí a na dobře připraveném hřišti,nastoupili domácí hráči proti týmu ze Rtyně,s touhou potvrdit tři body z Bohuslavic. Bohužel první poločas se jim moc nepovedl. Diváci se ještě nestačili rozkoukat a Rtyně proměnila samostatný nájezd po chybě hráče Trutnova. Domácí hráli vlažný, profesorský fotbal, bez nasazení a touhy po vítězství. Jelikož ani hosté se do útoku moc nehnali,výsledek se do poločasu již nezměnil. Ve druhém poločase Trutnov přeci jenom zvýšil obrátky a dočkal se zaslouženého vyrovnání z kopačky Horáčka. Ihned po rozehrání domácí obrana pravděpodobně ještě slavila a hosté snad z jediné šance,ve druhém poločase šli znovu do vedení. Nakonec domácí vyrovnali,kdy po pěkném centru Rady dal gól Kulda. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté,kteří tak z minima vytěžili maximum a odvezli si dva body.

FK Mostek A - SK Janské Lázně 5:1 (2:0). Branky: Vojtíšek, Pojezdný, Pacák, Duchek D., Hampl – Doležal. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 4:2. Diváků: 80.

Další ze zápasů, který domácí potřebovali vyhrát. Nepsaným hrdinou prvního poločasu se stal domácí záložník Pepa Pojezdný. V 6. min po faulu na něho Vojtíšek z penalty poslal domácí do vedení. V 31. min nevěda jak, poslal míč vedle zkoprnělého brankaře do sítě. Téměř nikdo se neradoval, neboť na první pohled nebylo patrno, jestli míč v síti skutečně skončil. A jinak šel třikrát sám na branku se stejným výsledkem - vždy trefil stojícího nebo již ležícího Bernasinského. Hosté se za první poločas zmohli na jednu velešanci, kterou zmařil gólman Piwko. Domácí se o přestávce asi příliš uvolnili, neboť hned ve 46. min Doležal snížil po zbytečném vyběhnutí Piwce, nicméně obránci neudělali nic pro to, aby ho v brance zastoupili. Zhruba patnáct minut domácí vypadli ze hry. V 61. min Michal Špidlen ostře zacentroval a stoper Pacák lehce míč lízl přesně k tyči. V tomto momentě se průběh zápasu převáhl na domácí stranu. O pět minut později Vojtíšek našel ve vápně zcela volného D. Duchka, který míč z voleje uklidil k tyči bezmocného gólmana. V té době již hosté hráli o deseti, protože kvůli zranění odkulhal Dvořák ml. Závěrečnou tečku dal domácí Hampl, který po sérii střel a odrazů dopravil míč do sítě, což se nepodařilo M. Fikejzovi, který v úplném závěru zápasu ještě nastřelil tyč.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Jiskra Libeč 1:4 (1:1). Branky: Haider – Meisner 3, Štěpánek. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

FK Chvaleč - FK Baník Radvanice 2:0 (1:0). Branky: Přívratský, Malý. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2 ČK: 0:1 (Vodička). Diváků: 150.

SK Sparta Úpice B - SK MFC Svoboda 0:4 (0:1). Branky: Kobosil 3, Celba. Rozhodčí: Smola. Bez karet. Diváků: 30.

TJ SOKOL Starý Rokytník - TJ Jiskra Lampertice 0:3 (0:2). Branky: Šrajn, Poláček, Hejna. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:2 Diváků: 40.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Lánov 2:2 (0:0) penalty 4:3. Branky: vlastní, Haase – Horák, Foubík. Rozhodčí: Bouz. ŽK: 0:4. Diváků: 70.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - TJ JISKRA KUKS 1:2 (1:1). Branky: Petrák – Gorol, Všetečka. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 20.

Borovnice/Mostek B - TJ Sokol Prosečné 0:3 (0:2). Branky: Špička 2, Hek. Rozhodčí: Pracný. ŽK: 1:0. Diváků: 40.

TJ Sokol Černý Důl - FK Dolní Kalná B 0:0 penalty 4:2. Rozhodčí: Janota. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

TJ Spartak Pilníkov - Bernartice/Žacléř B 5:1 (3:0). Branky: Vedmoch 3, Vlček 2 – Džunda. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Zajíček). Diváků: 75.