Výsledky utkání 11.-12.11.2017 - dohrávky (vloženo: 12.11.2017 19:53)

Dohrávky soutěží OFS TU...

OP muži OFS Trutnov - dohrávky

Baník Rtyně – Jiskra Podhůří odloženo

Sokol Vítězná – Sokol Volanov odloženo

Jiskra Bohuslavice – Sokol Malé Svatoňovice odloženo

MFK Trutnov C – Baník Žacléř A 3:2 (2:0). Branky: Chvalina 2, Rada – Těžký, Ondráško . Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:4. Diváků: 30.

Domácí nastoupili k utkání proti Žacléři s torzem týmu, ale přesto s odhodláním odčinit pohárovou prohru. Start do zápasu se vůbec nepovedl a ve 3 minutě Trutnov po promáchnuti obránce a rychlém průniku prohrává 1:0. Domácí se však nepoložili, zodpovědně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Po jednom z nich, dnes velice dobrý Chvalina zatáhl míč do vápna, kde přehrál svého strážce a prudkou střelou z velkého úhlu prostřelil Votočka. Trutnov nadále praktikoval svoji chytrou hru a zanedlouho šel nebojácně ve vápně do hlavičky Míra Zákravský, kde se mu hráč hostů nešikovně trefil do obličeje, penalta. Odpovědnost na sebe vzal Rosťa Rada a suverénně poslal míč k tyči. Třetí gól dal opět Chvalina, který zužitkoval perfektní přihrávku od Ondry Karníka a hosté se nestačili divit. Nutno podotknout, že Žacléř měl také spoustu vyložených šancí, které bohužel pro ně neproměnili. Druhý poločas  se domácí soustředili na udržení výsledku a aktivní hrou se jim to zhruba do 65 min. dařilo. Potom jim však začali docházet síly a hosté zvyšovali svůj tlak. Podařilo se jim zaslouženě snížit a dokonce zápasu byli lepším týmem, ale opět své šance zahodili nebo je vychytal dnes excelentní brankář domácích Lukáš Tichý. Na závěr musím pochválit všech 13 kluků, kteří dnes nechali na  hřišti všechno a někteří i navzdory zraněním nastoupili k utkání a pomohli týmu.

 

 

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč – SK MFS Svoboda 3:3 (2:2) pen. 3:2, hráno ve Svobodě. Branky: Linhart 2, Ulrich – Kosina, Hrušovský, Brejcha. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 2:1. Diváků: 30.

 

 

 

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

FC Libotov - Borovnice/Mostek B 5:2 (1:2). Branky: Klazar 2, Vršecký 2, Kraus – Záruba, Špatný. Rozhodčí: Pracný. ŽK: 0:2. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov – TJ Sokol Kunčice nad Labem 0:0 pen. 3:2. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:2. Diváků: 30.