Výběr U - 11 vítězně!!! (vloženo: 20.1.2013 18:54)

20.1.2013 pokračovala zimní halová liga KFS výběrů OFS třetím turnajem v hale v Třebši. Výběr U-11 poslední turnaj série vyhrál! Článek s fotogalerií

3.turnaj Zimní halové ligy výběrů OFS Trutnov U11 (ročník 2002) - Hradec Králové, Třebeš:

OFS Trutnov - OFS Hradec Králové 3:5
Branky: 2x Demuth, Vítek
Vstup do turnaje nám vůbec nevyšel. Upozorňovali jsme hráče na důležitost prvního utkání, ale na hřišti to vypadalo úplně jinak. Nakonec jsme zvedli hlavy, hráče jsme nabádali, že každá branka nám může pomoct do další průběhu a v závěru utkání se nám podařilo vstřelit tři góly, což se ukázalo pro další vývoj jako klíčové.

OFS Trutnov - OFS Rychnov nad Kněžnou 3:2
Branky: Vítek, Sováková Nela, Hetflejš
Na našeho druhého soupeře jsme nastoupili s vědomím, že Rychnov v celém průběhu ligy ještě neprohrál, ale v minulém turnaji jsme mu dokázali sebrat bod a pokud jsme chtěli pomýšlet na celkové druhé místo, museli jsme bodovat. Po úvodním výpadku v prvním utkání jsme chtěli navázat na závěr předešlého utkání a sehráli jsme dobrou partii. V zápase jsme šli do těsného vedení, ale soupeř dokázal během chvíle otočit skóre. Dokázali jsme se vyhecovat, bojovností a důrazem před brankou jsme vítězství strhli na naši stranu.

OFS Trutnov - OFS Jičín 5:3
Branky: 2x Demuth, Sováková Nela, Vítek, Vlach
Z předešlého utkání jsme získali zpět pošramocenou sebedůvěru a do utkání jsme doslova vlétli. Rychle jsme šli do dvougólového vedení, ale pak jsme jakoby usli na vavřínech a soupeř třemi góly otočil skóre. Poté jsme opět zařadili vyšší výkonností stupeň a předvedli jsme další z mnoha našich obratů ve skóre. Další tři góly v síti soupeře v krásném, leč infarktovém zápase nám zajistili důležité a později rozhodující vítězství.

OFS Trutnov - OFS Náchod 4:1
Branky: 2x Demuth, 2x Sováková Nela
Do posledního utkání jsme již vstupovali s jistotou celkového druhého místa v ZHL, ale s motivací porvat se o celkové vítězství v dnešním turnaji. Hráči hráli uvolněně a vyjma toho, kdy šel soupěř do vedení, jsme odehráli povedené utkání. Bylo nás plné hřiště, nic nás nesvazovalo, do naší hry se nezvykle vloudila kombinace a v pohodě jsme dokráčeli k vítězství.


Hodnocení trenérů - Kafka Bohumil a Kaplan Radek:
Úvodních patnáct minut turnaje se nám nepodařilo, nevypadlo to s námi dobře, ale včas jsme to dokázali zlomit a opět jsme se vrátili k naší hře. Sice jsme v dalších dvou zápasech nabídli divákům a hlavně rodičům hráčů velké drama, ale po každé se šťastným koncem pro naše barvy. Po pěkném obratu jsme dokázali jako jediný porazit suveréna z Rychnova a utkání s Hradcem nás doslova pohltilo. Jakmile jsme měli jistotu umístění, tak jsme v posledním zápase předvedli, že i naše mužstvo umí hrát kombinačně. Po dvou druhých místech, jsme dnešní turnaj dokázali vyhrát. Klíčem dnešního úspěchu byly standartní situace, ze kterých jsme dnes vstřelili dvě třetiny gólů.

Celkově považujeme naše druhé místo v ZHL za zasloužené, jelikož jsme pokaždé dokázali zabojovat, nic pro nás nebylo ztracené a téměř v každém zápase jsme museli otáčet skóre. Určitě se našla fotbalovější mužstva, ale my jsme dokázali tuto činnost nahradit srdcem. Z velmi úzkého počtu hráčů ročníku 2002 v okresu Trutnov jsme dokázali sestavit výbornou partu, která si šla za svým. Dvě hráčky a brankář mohli startovat za mladší ročník, ale svojí výkonností potvrdili oprávněnost startu v tomto výběru. Klukům a dvěma slečnám přejeme mnoho úspěchů nejen v jejich fotbalové kariéře a opět se těšíme na jarní akci OFS, tentokrát na zeleném travníku.


OFS Trutnov U11 (ročník 2002) reprezentovali na Zimní halové lize:
Sováková Nela (TJ Dvůr Králové)
Sováková Aneta (TJ Dvůr Králové)
Vítek Ondřej (TJ Dvůr Králové)
Straka Petr (TJ Dvůr Králové)
Vlach Petr (TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší)
Jadrný Ondřej (TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší)
Lněnička Petr (TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší)
Hetflejš Jonáš (SK Sparta Úpice)
Demuth Martin (Baník Žacléř)
Valenta Jakub (Tatran Hostinné)


Kafka Bohumil, Kaplan Radek (oba Sparta Úpice / Baník Rtyně)

 

 

Tabulka U11 – ve Třebši

1. OFS Trutnov      4 3 0 1   14:11 9

2. OFS Rychnov      4 3 0 1   15:5    9

3. OFS Jičín            4 2 0 2   17:11  6

4. OFS Hradec Kr. 4 2 0 2   10:14  6

5. OFS Náchod      4 0 0 4     4:19  0

 

Tabulka U 11 – KONEČNÁ (po 3. turnajích)

1. OFS Rychnov        12 9 2 1  46:16   29

2. OFS Trutnov       12 6 3 3  32:27   21

3. OFS Jičín              12 4 3 5   39:30   15

4. OFS Hradec Kr.   12 4 3 5   26:40   15

5. OFS Náchod        12 1 1 10 14:44     4

 

 

ZDE odkaz na kompletní fotogalerii turnaje