Řádné zasedání STK a DK OFS Trutnov ze dne 29.3.2018 (vloženo: 29.3.2018 15:36)

Termíny odložených utkání ve zprávě...

Řádné zasedání STK OFS Trutnov ze dne 29.3.2018

 

Odložená utkání a změny z víkendu 31.3.-1.4.2018:

A1A1702 Žacléř A – Hajnice ÚT 8.5.2018 12.00hod.

A1A1703 Poříčí u Trutnova – Podhůří ST 23.5.2018 17.30hod.

A1A1705 Trutnov C – Volanov SO 31.3.2018 16.30 UMT Trutnov

A1A1707 J.Lázně – Rtyně ST 23.5.2018 17.30hod.

A2A1301 Bernartice – Libeč ÚT 1.5.2018 14.00hod.

A2A1302 Chvaleč – H.Maršov ÚT 1.5.2018 14.00hod.

A2B1301 Pilníkov – Lánov ÚT 1.5.2018 14.00hod.

A2B1302 Kunčice – Libotov ÚT 8.5.2018 14.00hod.

A2B1304 Č.Důl – Kuks ÚT 8.5.2018 14.00hod.

A2B1305 D.Kalná B – Prosečné ÚT 8.5.2018 14.00hod.

E1A1301 Pilníkov – Vítězná ÚT 1.5.2018 10.00hod.

E1A1302 Kunčice – Poříčí ÚT 1.5.2018 10.00hod.

F1A1301 Žacléř – B.Třemešná SO 12.5.2018 9.00 a 12.00hod.

F1A1302 J.Lázně – M.Svatoňovice ST 16.5.2018 17.00hod.

 

Ostatní změny:

A1A1805 Strážné – Poříčí u Trutnova SO 7.4.2018 16.00 UMT Trutnov

A1A2107 Trutnov C – Mostek PÁ 27.4.2018 17.30 HSM

A1A2307 Vrchlabí B – Trutnov C SO 12.5.2018 17.00hod.

A1A2402 Trutnov C – Poříčí PÁ 18.5.2018 17.30 HSM

A2A1402 Svoboda – St.Rokytník SO 7.4.2018 13.30

A2A1603 Svoboda – Chvaleč SO 21.4.2018 14.00

A2A1804 Svoboda – H.Maršov SO 5.5.2018 14.00

A2B1202 Kuks – D.Kalná B ÚT 1.5.2018 14.00

A2B Borovnice – v jarní části soutěží domácí hřiště Mostek

E1A domácí utkání Úpice/Rtyně vždy SO 9.00 a 10.00 hř.Úpice

E1A2101 Úpice/Rtyně – Vítězná SO 26.5.2018 13.00hod.

G1A10 turnaj st.přípravky Rtyně (Rudník, Poříčí, D.Králové) SO 7.4.2018 9.00

G1A11 turnaj st.přípravky Poříčí (H.Maršov, Rtyně) NE 14.4.2018 10.00

G1A12 turnaj st.přípravky Rtyně (Lánov, Poříčí) SO 21.4.2018 9.00

H1A15 turnaj ml.přípravky Rtyně (Žacléř, D.Králové) NE 29.4.2018 10.00

H1A22 turnaj ml.přípravky Rtyně (Úpice, D.Králové) NE 17.6.2018 10.00

H1A12 turnaj ml.přípravky Úpice (D.Králové, Trutnov dívky) SO 7.4.2018 9.00

H1A16 ml.přípravky Úpice - Vítězná NE 6.5.2018 9.00

H1A18 ml.přípravky Úpice - Rtyně SO 19.5.2018 9.00

H1A21 turnaj ml.přípravky Úpice (Vítězná, Vrchlabí) SO 9.6.2018 9.00

H1A13 turnaj ml.přípravky D.Králové (Úpice, Hostinné) NE 15.4.2018 14.00hod.

H1A11 turnaj ml.přípravky D.Králové (Rtyně, TU dívky) ÚT 1.5.2018 9.00hod. – změna pořadatele

H1A16 turnaj ml.přípravky Hostinné (Rtyně, D.Králové) SO 5.5.2018 9.00hod. – změna pořadatele

H1A06 turnaj ml.přípravky Rtyně (Hostinné, D.Králové) ST 16.5.2018 16.30hod – změna pořadatele

H1A13 Trutnov dívky – Vrchlabí SO 14.4.2018 14.00 HSM

H1A14 turnaj ml.přípravky Trutnov dívky (Vítězná, Úpice) SO 21.4.2018 9.00 HSM

H1A14 turnaj ml.přípravky Trutnov B (Vrchlabí, Rtyně) NE 22.4.2018 10.00 Trutnov

H1A15 Trutnov B – M.Buky SO 28.4.2018 10.00 Trutnov

H1A11 turnaj ml.přípravky Trutnov B (Vítězná, Žacléř) ÚT 1.5.2018 14.00 HSM

H1A18 turnaj ml.přípravky Trutnov B (Vrchlabí, D.Králové) SO 19.5.2018 09.00 Trutnov

H1A19 turnaj ml.přípravky Trutnov dívky (Trutnov B, Úpice) SO 26.5.2018 11.00 HSM

H1A20 turnaj ml.přípravky Trutnov B (M.Buky, Hostinné) NE 3.6.2018 14.00 HSM

H1A21 turnaj ml.přípravky Trutnov dívky (Rtyně, Žacléř) NE 10.6.2018 9.00 Trutnov

I1A domácí utkání Ta Hostinné – vždy NE 10.30

I1A12 turnaj MINIpřípravky Rtyně (Úpice, Kocbeře) ČT 17.5.2018 16.30

 

Změna sekretáře klubu:

TJ Rudník - Martin Kučeravý, Hostinné 730, 54371, tel.737853109, fotbal.rudnik@seznam.cz

Sokol Černý Důl - Šourek Josef, Černý Důl 260, 543 44, tel. 605 982 780,  josef-sourek@seznam.cz

 

Řádné zasedání DK OFS Trutnov ze dne 29.3.2018

Cabalka Jan  – ID 93012184 (Malé Svatoňovice) – 1 SUN od 25.3.2018              §43/1

Oficiální zprávy OFS Trutnov (STK, DK, KM atd.) jsou zveřejňovány na www.fotbal.cz (https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/303), odkaz „Úřední deska“ a na www.ofstrutnov.com.

Poučení:

Proti rozhodnutí DK se mohou provinilci odvolat dle § 104 a dalších částí DŘ