Pozvánka na víkendová utkání 13.-14.října 2018 (vloženo: 11.10.2018 08:03)

Aktualizace NE 19:45

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - TJ Strážné 0:8 (0:5). Branky: Kouřil 4, Mikina 3, Adler. Rozhodčí: Votoček. Bez karet. Diváků: 100.

Strážné v podkrkonošském derby jednoznačně potvrdilo úlohu favorita a Hartě nedala šanci na dobrý výsledek.Zaslouženě vyhrála a to ještě ve druhé půlce trefila 4x břevno . Zasloužené vítězství!

TJ Jiskra Libeč - SK Spartak Hajnice 2:0 (1:0). Branky: Meisner, Maňuch. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 0:1. Diváků: 70.

Do Libče dorazil soupeř, který chtěl hrát fotbal a nechtěl nic ponechat náhodě. Byli to ale domácí, kteří se ujali vedení krásnou brankou ve 20.minutě Tomášem Meisnerem. Druhá půle byla též vyrovnaná a hrálo se nahoru dolů. Domáci vystřídali během druhého poločasu  4 hráče a jeden z nich Zdenda Maňuch pojistil zkušeně  zasloužené vítězství Libče.

TJ Lánov - FK Sokol Volanov 2:2 (2:1) penalty 1:2. Branky: Škoda, Horák – Soukup, Zeman. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:2. Diváků: 89.

Domácí mužstvo se připravilo na soupeře, začátek zápasu domácím vyšel a po pěkné rozehrané akci až ve 2 minutě vedli 1:0. Domácí soupeře svou hrou zaskočili a v 15 minutě navýšili skóre na 2:0. Po druhém gólu soupeř zvýšil aktivitu a ve 39 minutě snížil na 2:1 Soukup. První poločas se dohrál za aktivity obou mužstev. Do druhého poločasu soupeř zvýšil svou aktivitu a domácí mužstvo často přehrávali a svou snahu zúročili v 74 minutě vyrovnávající brankou Zeman. Druhy poločas se dohrával snahou obou mužstev vstřelit vítězný gól, což se nepodařilo a zápas rozhodly pokutové kopy a body pro sebe rozhodly hosté

TJ Rudník - SK Janské Lázně 3:2 (1:1). Branky: Kučeravý, Kaprál, Jakoubek – Křižan, Sameš. Rozhodčí: Petr. ŽK: 4:2. Diváků: 50.

Dnešní utkání se hrálo za krásného, téměř letního počasí. Od prvních chvil převzalo aktivitu domácí mužstvo,jenže nedokázalo překvapit hostující obranu,která hrála v hlubokém bloku. A tak se po ojedinělé akci hostů dostal do zakončení Křižan a križnou střelou na zadní tyč překonal brankáře Smetáka. O minutu později vyrovnal Kučeravý. Po změně stran se hosté ujali opět vedení po hlavičce zcela volného Sameše z brankové čáry. Vedení hostům nevydrželo dlouho,když střelou z hranice velkého vápna skóroval mladík Kaprál. Tři body Rudníku zajistil Jakoubek po průniku do vápna se zakončením přes celou bránu a angličanem zlomil odpor soupeře. Domácí dnes můžou být spokojeni pouze s třemi body.

MFK Trutnov C - TJ Baník Žacléř A 0:6 (0:3). Branky: Kovačík 2, Pek 2, Těžký J. 2. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Drtina). Diváků: 80.

Značně oslabený domácí tým nemohl konkurovat rozjetému týmu Žacléře. Hosté byli daleko rychlejší v práci s míčem i bez něj. Trutnovští se sice snažili a zápas neodevzdali, ale po brzkém vyloučení Drtiny na začátku druhého poločasu, bylo o vítězi definitivně rozhodnuto. Otázkou bylo jen výše skóre, které se nakonec zastavilo na šestce. Nutno poznamenat, že hosté mají kvalitní tým a letos jim postup nemůže uniknout.

Sokol Vítězná - FC Mladé Buky 4:1 (1:1). Branky: Kobrýn 2, Andrle, Vladeka – Ruml. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 43.

Do utkání vstoupili aktivněji domácí hráči , přesto se do vedení dostali již v 9 min hosté. I přes několik šancí se domácím podařilo vyrovnat těsně před koncem poločasu ve 38 min , tento nerozhodný stav vydržel až do konce poločasu.Ve druhém poločase byli domácí opět lepším týmem a podařilo se jim jít v 56 min do vedení 2:1. Uklidnění na domácí kopačky přišlo až na konci zápasu kdy mezi 86 a 89 min přidali další 2 branky a rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

TJ Baník Rtyně v Pod. - FK Poříčí u Trutnova 1:3 (1:2). Branky: Prouza - Brus 2, Killar. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:1. Diváků: 70.

Kdo očekával pohledné utkání, byl postupně vyveden z omylu. Domácí tým byl v úvodu myšlenkami asi úplně jinde než na hřišti a inkasoval ve 30 vteřině po úniku Killara. Pro hosty darovaná povzbuzující injekce, pro domácí solidní šok. Poté se odehrávalo na hřišti spoustu osobních soubojů, spojených s nepřesnostmi z obou stran. Domácímu celku se nakonec podařilo vyrovnat ve 26.min. Prouzou a vytvořil si i mírnou převahu, kterou však nedokázal využít. Naopak, ve 35.min. po standardní situaci nedokázali obránci odehrát míč, který propadl a po zmatcích se podařilo hostujícímu Brusovi vsítit druhou branku. Zaskočení domácí nedokázali do konce půle najít žádnou odpověď. Ve druhé se sice snažili o vyrovnání, ale nenacházeli recept na zhuštěnou hostující obranu. A když už byla překonána tak se před prázdnou brankou naskytla komická situace, kdy se nedohodli a takřka srazili dva samotní domácí hráči, kteří nedokázali poslat míč do sítě. Pokud nedokáží domácí hráči proměnit takovou šanci, tak nemůžou pomýšlet na zisk bodů. Pokračující rozdrobená hra byla navíc vodou na hostující mlýn. Ti jen čekali na brejkové příležitosti a ty přišli ke konci utkání. Do otevřené obrany se dostali několikrát a v 84.min. se jim podařilo vstřelit Brusem třetí branku. Z celkového pohledu utkání nevalné úrovně a postrádající kvalitu. Hosté však byli produktivnější a zaslouženě vezou domů tři body.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - FK Chvaleč 7:1 (3:0). Branky: Moravec, Šimek, Kraus, Klazar, Vršecký, Pitro, Kulhánek – vlastní. Rozhodčí: Pracný. ŽK: 2:3. Diváků: 70.

FK Mostek A - TJ Sokol Starý Rokytník 3:1 (1:0). Branky: Hampl, Duchek A., Duchek D. – Vráblík. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

SK Sparta Úpice B - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 2:3 (2:3). Branky: Pančík, Kafka – Weiss, Mucudis, Škop. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:2. Diváků: 80.

FK Dolní Kalná B - SK MFC Svoboda 2:4 (2:1). Branky: Kohout, Drinka Š. – Kobosil 2, Matějka, Beneš. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - FK Baník Radvanice v Č. 2:0 (1:0). Branky: Turek, Málek. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 65.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - TJ Spartak Pilníkov 1:1 (0:0) penalty 6:5. Branky: Adolf – Bartůněk. Rozhodčí: Smola. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - TJ Sokol Černý Důl 3:3 (1:3) penalty 6:5. Branky: Mačo, Hejna, Kadlec – vlastní, Teichman M., Mikuláš. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 4:2. ČK: 0:2 (Sýkora, Teichman J.). Diváků: 40.

Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Horní Maršov 4:8 (3:5). Branky: Čajka, Borůvka, Robek, Přiklopil – Haider 5, Bažant 2, Vaněk. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:3. Diváků: 40.

TJ Prosečné - TJ JISKRA KUKS 11:1 (6:0). Branky: Lev 5, Špička L. 4, Volhejn 2 – Poišl. Rozhodčí: Petr. ŽK: 0:2. Diváků: 40.