Play-off 3.třídy mužů (vloženo: 8.5.2018 16:29)

V článku PLATNÉ rozlosování zbytku jarní části 3.třídy mužů...

O 1.-4.místo

1. kolo  ( 1. )    13.5.2018 17:00          
                 
2017525A2C0101 TJ Jiskra Libeč - FK Dolní Kalná B SO 12.5.2018 14:00
2017525A2C0102 TJ Lánov - FK Baník Radvanice v Č. NE 13.5.2018 17:00
2. kolo  ( 2. )    20.5.2018 17:00          
                 
2017525A2C0201 FK Dolní Kalná B - FK Baník Radvanice v Č. NE 20.5.2018 17:00
2017525A2C0202 TJ Jiskra Libeč - TJ Lánov SO 19.5.2018 14:00
3. kolo  ( 3. )    27.5.2018 17:00          
                 
2017525A2C0301 TJ Lánov - FK Dolní Kalná B NE 27.5.2018 17:00
2017525A2C0302 FK Baník Radvanice v Č. - TJ Jiskra Libeč SO 26.5.2018 14:00
4. kolo  ( 4. )    3.6.2018 17:00          
                 
2017525A2C0401 FK Dolní Kalná B - TJ Jiskra Libeč NE 3.6.2018 13:30
2017525A2C0402 FK Baník Radvanice v Č. - TJ Lánov SO 2.6.2018 14:00
5. kolo  ( 5. )    10.6.2018 17:00          
                 
2017525A2C0501 FK Baník Radvanice v Č. - FK Dolní Kalná B SO 9.6.2018 14:00
2017525A2C0502 TJ Lánov - TJ Jiskra Libeč NE 10.6.2018 17:00
6. kolo  ( 6. )    17.6.2018 17:00          
                 
2017525A2C0601 FK Dolní Kalná B - TJ Lánov NE 17.6.2018 17:00
2017525A2C0602 TJ Jiskra Libeč - FK Baník Radvanice v Č. SO 16.6.2018 14:00

 

O 5.-8.místo

1. kolo  ( 1. )    13.5.2018 17:00          
                 
2017525A2D0101 TJ Sokol Kunčice nad Labem - SK Sparta Úpice B SO 12.5.2018 14:00
2017525A2D0102 TJ Spartak Pilníkov - Sportovní klub MFC Svoboda z.s. NE 13.5.2018 17:00
2. kolo  ( 2. )    20.5.2018 17:00          
                 
2017525A2D0201 SK Sparta Úpice B - Sportovní klub MFC Svoboda z.s. NE 20.5.2018 17:00
2017525A2D0202 TJ Sokol Kunčice nad Labem - TJ Spartak Pilníkov NE 20.5.2018 14:00
3. kolo  ( 3. )    27.5.2018 17:00          
                 
2017525A2D0301 TJ Spartak Pilníkov - SK Sparta Úpice B NE 27.5.2018 17:00
2017525A2D0302 Sportovní klub MFC Svoboda z.s. - TJ Sokol Kunčice nad Labem SO 26.5.2018 14:00
4. kolo  ( 4. )    3.6.2018 17:00          
                 
2017525A2D0401 SK Sparta Úpice B - TJ Sokol Kunčice nad Labem SO 2.6.2018 14:00
2017525A2D0402 Sportovní klub MFC Svoboda z.s. - TJ Spartak Pilníkov SO 2.6.2018 14:00
5. kolo  ( 5. )    10.6.2018 17:00          
                 
2017525A2D0501 Sportovní klub MFC Svoboda z.s. - SK Sparta Úpice B SO 9.6.2018 14:00
2017525A2D0502 TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Kunčice nad Labem NE 10.6.2018 17:00
6. kolo  ( 6. )    17.6.2018 17:00          
                 
2017525A2D0601 SK Sparta Úpice B - TJ Spartak Pilníkov NE 17.6.2018 17:00
2017525A2D0602 TJ Sokol Kunčice nad Labem - Sportovní klub MFC Svoboda z.s. SO 16.6.2018 14:00

 

O 9.-12.místo

1. kolo  ( 1. )    13.5.2018 17:00          
                 
2017525A2E0101 FK Chvaleč - TJ Sokol Černý Důl NE 13.5.2018 17:00
2017525A2E0102 TJ Sokol Starý Rokytník - FC Libotov NE 13.5.2018 17:00
2. kolo  ( 2. )    20.5.2018 17:00          
                 
2017525A2E0201 TJ Sokol Černý Důl - FC Libotov NE 20.5.2018 17:00
2017525A2E0202 FK Chvaleč - TJ Sokol Starý Rokytník NE 20.5.2018 17:00
3. kolo  ( 3. )    27.5.2018 17:00          
                 
2017525A2E0301 TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Sokol Černý Důl NE 27.5.2018 17:00
2017525A2E0302 FC Libotov - FK Chvaleč NE 27.5.2018 17:00
4. kolo  ( 4. )    3.6.2018 17:00          
                 
2017525A2E0401 TJ Sokol Černý Důl - FK Chvaleč NE 3.6.2018 17:00
2017525A2E0402 FC Libotov - TJ Sokol Starý Rokytník NE 3.6.2018 17:00
5. kolo  ( 5. )    10.6.2018 17:00          
                 
2017525A2E0501 FC Libotov - TJ Sokol Černý Důl NE 10.6.2018 17:00
2017525A2E0502 TJ Sokol Starý Rokytník - FK Chvaleč NE 10.6.2018 17:00
6. kolo  ( 6. )    17.6.2018 17:00          
                 
2017525A2E0601 TJ Sokol Černý Důl - TJ Sokol Starý Rokytník NE 17.6.2018 17:00
2017525A2E0602 FK Chvaleč - FC Libotov NE 17.6.2018 17:00

 

O 13.-18.místo

1. kolo  ( 1. )    13.5.2018 17:00          
                 
2017525A2F0101 TJ JISKRA KUKS - Borovnice/Mostek B NE 13.5.2018 14:00
2017525A2F0102 TJ Sokol Prosečné - TJ Jiskra Horní Maršov SO 12.5.2018 14:00
2017525A2F0103 Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Lampertice NE 13.5.2018 17:00
2. kolo  ( 2. )    20.5.2018 17:00          
                 
2017525A2F0201 Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Lampertice NE 20.5.2018 14:00
2017525A2F0202 TJ Jiskra Horní Maršov - Bernartice/Žacléř B NE 20.5.2018 17:00
2017525A2F0203 TJ JISKRA KUKS - TJ Sokol Prosečné NE 20.5.2018 14:00
3. kolo  ( 3. )    27.5.2018 17:00          
                 
2017525A2F0301 TJ Sokol Prosečné - Borovnice/Mostek B SO 26.5.2018 14:00
2017525A2F0302 Bernartice/Žacléř B - TJ JISKRA KUKS NE 27.5.2018 17:00
2017525A2F0303 TJ Jiskra Lampertice - TJ Jiskra Horní Maršov NE 27.5.2018 17:00
4. kolo  ( 4. )    3.6.2018 17:00          
                 
2017525A2F0401 Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Horní Maršov NE 3.6.2018 14:00
2017525A2F0402 TJ JISKRA KUKS - TJ Jiskra Lampertice NE 3.6.2018 14:00
2017525A2F0403 TJ Sokol Prosečné - Bernartice/Žacléř B SO 2.6.2018 14:00
5. kolo  ( 5. )    10.6.2018 17:00          
                 
2017525A2F0501 Bernartice/Žacléř B - Borovnice/Mostek B NE 10.6.2018 17:00
2017525A2F0502 TJ Jiskra Lampertice - TJ Sokol Prosečné NE 10.6.2018 17:00
2017525A2F0503 TJ Jiskra Horní Maršov - TJ JISKRA KUKS NE 10.6.2018 17:00
6. kolo  ( 6. )    17.6.2018 17:00          
                 
2017525A2F0601 Borovnice/Mostek B - TJ JISKRA KUKS NE 17.6.2018 14:00
2017525A2F0602 TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Sokol Prosečné NE 17.6.2018 17:00
2017525A2F0603 TJ Jiskra Lampertice - Bernartice/Žacléř B NE 17.6.2018 17:00