Nominace výběru U9 OFS Trutnov na 17.12.2017 (vloženo: 5.12.2017 08:02)

Nominace na ZHL KKFS v Třebši 17.12.2017

Nominace výběru OFS Trutnov U9 na turnaj zimní halové ligy, který se koná 17. 12. 2017. Sraz všech nominovaných hráčů je pro kategorii U9 v 8:45 a U10 v 9:15 ve sportovní hale v Třebší.

 

Kategorie U9 (ročník 2009)

Klub                                                                      Nominovaní hráči

Vítězná                                                                - Erik Přiklopil, Ježek Tomáš

Bílá Třemešná                                                  - Voňka Jan

Úpice                                                                   - Bernard Michal, Říha Matěj

Žacléř                                                                  - Kotyk Jakub, Švadlák Jiří, Poláček Jakub

Rudník                                                                - Tadeáš Klacek

Hostinné                                                            - Mánek Václav

Náhradníci                                                        - Kosinka Tomáš, Karban Šimon, Štěpán Václav, Exnar Jiří

Trenéři: Matouš Blažek, Stanislav Ježek

Omluvenky:

Matouš Blažek                  731 609 866

Stanislav Ježek                 603 768 551

Sraz všech nominovaných hráčů je pro kategorii U9 v 8:45 a U10 v 9:15 ve sportovní hale v Třebší.

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, obuv do tělocvičny, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

Případné omluvy ve vážných případech výhradně na telefon:

 

U9

Matouš Blažek                  731 609 866

Stanislav Ježek                 603 768 551

V případě, že se hráč nedostaví bez řádné omluvy, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

V Trutnově 4. 12. 2017

Předseda komise mládeže Daniel Franc

Rozpis utkání    

01.           09.00 – 09.18          OFS HK U9 – OFS RK  U9

02.           09.20 – 09.38          OFS TU U9 – OFS NA U9

03.           09.40 – 09.58          OFS HK U10 – OFS RK U10

04.           10.00 – 10.18          OFS TU U10 – OFS NA U10

05.           10.20 – 10.38          OFS JC U9 – OFS TU U9

06.           10.40 – 10.58          OFS RK U9 – OFS NA U9

07.           11.00 – 11.18          OFS JC U10 – OFS TU U10

08.           11.20 – 11.38          OFS RK U10 – OFS NA U10

09.           11.40 – 11.58          OFS NA U9 – OFS HK U9

10.           12.00 – 12.18          OFS JC U9 – OFS RK U9

11.           12.20 – 12.38          OFS NA U10 – OFS HK U10

12.           12.40 – 12.58          OFS JC U10 – OFS RK U10

13.           13.00 – 13.18          OFS TU U9 – OFS RK U9

14.           13.20 – 13.38          OFS JC U9 – OFS HK U9

15.           13.40 – 13.58          OFS TU U10 – OFS RK U10

16.           14.00 – 14.18          OFS JC U10 – OFS HK U10

17.           14.20 – 14.38          OFS TU U9 – OFS HK U9

18.           14.40 – 14.58          OFS NA U9 – OFS JC U9

19.           15.00 – 15.18          OFS TU U10 – OFS HK U10

20.           15.20 – 15.38          OFS NA U10 – OFS JC U10