Nominace výběru U9 OFS Trutnov (vloženo: 13.11.2017 10:39)

V článku nominace výběru U-9 na zimní halovou ligu okresních výběrů 25.11.2017 v Rokytnici v Orl.horách

Nominace výběrů OFS Trutnov U9 a U10 na turnaj zimní halové ligy

25. 11. 2017 v Rokytnici v Orlických horách

 

Kategorie U10 (ročník 2008)

Klub                                                                     Nominovaní hráči

Mladé Buky  - Kardmas Jakub, Dvořák Michal, Syrovátko Matyáš

Vrchlabí - Mader Jan, Maševský Daniel, Posker Ondřej

Hostinné - Vorel David

Lánov - Vosáhlo Radim

Trenéři: František Klacek, Jan Mader

 

Omluvenky:

František Klacek               724 927 249

Jan Mader                          737 249 500

OFS Trutnov vypravuje pro všechny hráče autobus, který pojede po následující trase:

Vrchlabí – 6:15 (Autobusové nádraží, stanoviště výstup), Hostinné 6:30 (před restaurací U Bicana), Trutnov – 6:50 (Před Okresem), Úpice – 7:10 (autobusová zast. Úpice, most F.L.Riegera), Rokytnice v Orlických horách

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, obuv do tělocvičny, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

Případné omluvy ve vážných případech výhradně na telefon:

U10

František Klacek               724 927 249

Jan Mader                          737 249 500

U9

Matouš Blažek                  731 609 866

Stanislav Ježek                 603 768 551

 

V případě, že se hráč nedostaví bez řádné omluvy, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

V Trutnově 10. 11. 2017

Předseda komise mládeže Daniel Franc

Rozpis utkání                                                                                   

01.           09.00 – 09.18          OFS RK U9 – OFS HK  U9

02.           09.20 – 09.38          OFS TU U9 – OFS NA U9

 

03.           09.40 – 09.58          OFS RK U10 – OFS HK U10

04.           10.00 – 10.18          OFS TU U10 – OFS NA U10

 

05.           10.20 – 10.38          OFS JC U9 – OFS TU U9

06.           10.40 – 10.58          OFS RK U9 – OFS NA U9

 

07.           11.00 – 11.18          OFS JC U10 – OFS TU U10

08.           11.20 – 11.38          OFS RK U10 – OFS NA U10

 

09.           11.40 – 11.58          OFS NA U9 – OFS HK U9

10.           12.00 – 12.18          OFS JC U9 – OFS RK U9

 

11.           12.20 – 12.38          OFS NA U10 – OFS HK U10

12.           12.40 – 12.58          OFS JC U10 – OFS RK U10

 

13.           13.00 – 13.18          OFS TU U9 – OFS RK U9

14.           13.20 – 13.38          OFS JC U9 – OFS HK U9

 

15.           13.40 – 13.58          OFS TU U10 – OFS RK U10

16.           14.00 – 14.18          OFS JC U10 – OFS HK U10

 

17.           14.20 – 14.38          OFS TU U9 – OFS HK U9

18.           14.40 – 14.58          OFS NA U9 – OFS JC U9

 

19.           15.00 – 15.18          OFS TU U10 – OFS HK U10

20.           15.20 – 15.38          OFS NA U10 – OFS JC U10