Nominace výběrů U9 a U11 na přebory OFS (vloženo: 30.4.2018 14:05)

Dne 8.5.2018 se konají pro výběry U9 a U11 přebory výběrů v Jaroměři a České Skalici

Nominace výběrů OFS Trutnov U9 a U11 na venkovní přebory okresních výběrů, které se konají v České Skalici pro kategorii U11 a v Jaroměřii pro kategorii U9. Kategorie U9 má před tímto turnajem nominační trénink ve čtvrtek 3. 5. 2018.

Kategorie U11 (ročník 2007)

Klub                                                                     Nominovaní hráči

Vrchlabí                                              - Pleva Jaroslav, Štefan Radek, Zajíc Matěj, Kužel Adam, Deml Antonín

Pilníkov                                                               - Strasser Jakub

Horní Maršov                                                   - Missberger Josef

Hostinné                                             - Hnízdil Ondřej

Lánov                                                  - Šourek František

Dvůr Králové n. L.                                - Špaček Jan, Ryba Šimon

Žacléř                                                  - Vondrák Vít, Kovalik Jakub, Suchánek Daniel, Herman Matyáš

Radvanice                                           - Krajniak Martin

Náhradníci: Závodný Jakub - Bílá Třemešná, Michal Matěj – Lánov, Golík Matěj - FK Poříčí

 

Trenéři: Martin Hažer, Luboš Kopecký

Omluvenky:

Martin Hažer                     +420 725 102 053

Luboš Kopecký                 +420 603 824 733

 

Pro kategorii U9 proběhne ve čtvrtek 3. 5. 2018 nominační trénink v Mladých Bukách. Sraz před tréninkem je v 16:30. Trénink pak proběhne od 17:00 do 19:00.

 

Kategorie U9 (ročník 2009)

Klub                                                                      Nominovaní hráči

Vrchlabí                                              - Barák Václav, Štěpán Václav, Exnar Jiří, Votoček Lukáš,

Úpice                                                   - Bernard Michal, Říha Matěj, Kobos Kryštof

Vítězná                                                - Přiklopil Erik, Ježek Tomáš,

Úpice                                                                   - Bernard Michal

Žacléř                                                  - Kotyk Jakub, Poláček Jakub, Švadlák Jiří

Mladé Buky                                          - Štrup Jakub, Vašek Jakub, Solčáni Filip

Dvůr Králové nad Labem                      - Karban Šimon, Šůna Václav, Růžička Adam

Lánov                                                  - Matyáš Mata, Jiří Vališka

Rtyně v Podkrkonoší                            - Uhlíř Tibor, Jiroušek Adam, Výrostková Lada

Hostinné                                            - Mánek Václav

Rudník                                                     - Tadeáš Klacek

Bílá Třemešná                                     - Matějec Marek, Voňka Jan

Trenéři: Radek Kotyk, Dušan Poláček, Miloš Moravec

 

Omluvenky:

Radek Kotyk                 +420 737 984 840

Sraz všech nominovaných bude pro kategorii U11 v 8:30 na hřišti v České Skalici a pro kategorii U9 v 8:30 na hřišti v Jaroměři.

Pro kategorii U9 sraz na nominační trénink ve čtvrtek v 16:30 na stadionu v Mladých Bukách.

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, obuv na přírodní trávu, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

Případné omluvy ve vážných případech výhradně na telefon:

U11

Martin Hažer                     +420 725 102 053

Luboš Kopecký                 +420 603 824 733

U9

Radek Kotyk                       +420 737 984 840

V případě, že se hráč nedostaví bez řádné omluvy, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

 

V Trutnově 23. 4. 2018

Předseda komise mládeže Daniel Franc

 

Rozpis utkání                                                                                   

Česká Skalice  /kategorie U 11 = 2007/

Hřiště A                                                                                 Hřiště B

09,30 hodin    OFS NA 11 A  –  OFS TU 11 A                    OFS NA 11 B – OFS TU 11 B

10,10 hodin    OFS HK 11 A –  OFS JC 11 A                     OFS HK 11 B –  OFS JC 11 B

10,50 hodin    OFS TU 11 A  –  OFS RK 11 A                   OFS TU 11 B  -  OFS RK 11 B

11,30 hodin    OFS JC 11 A –  OFS NA 11 A                     OFS JC 11 B – OFS NA 11 B

12,10 hodin    OFS RK 11  A –  OFS HK 11 A                   OFS RK 11 B – OFS HK 11 B

12,50 hodin    OFS TU 11 A  –  OFS JC 11 A                    OFS TU 11 B – OFS JC 11 B

13,30 hodin    OFS HK 11 A  –  OFS NA 11 A                   OFS HK 11 B – OFS NA 11 B

14,10 hodin    OFS RK 11 A  –  OFS JC 11 A                    OFS RK 11 B – OFS JC 11 B

14,50 hodin    OFS TU 11 A  –  OFS HK 11 A                   OFS TU 11 B – OFS HK 11 B

15,30 hodin    OFS NA 11 A –  OFS RK 11 A                    OFS NA 11 B – OFS RK 11 B

 

Jaroměř  /kategorie U 9 = 2009/

Hřiště A                                                                                 Hřiště B

09,30 hodin    OFS NA 9 A  –  OFS TU 9 A                       OFS NA 9 B – OFS TU 9 B

10,10 hodin    OFS HK 9 A –  OFS JC 9 A                        OFS HK 9 B –  OFS JC 9 B

10,50 hodin    OFS TU 9 A  –  OFS RK 9 A                       OFS TU 9 B  -  OFS RK 9 B

11,30 hodin    OFS JC 9 A  –  OFS NA 9 A                        OFS JC 9 B – OFS NA 9 B

12,10 hodin    OFS RK 9 A –  OFS HK 9 A                       OFS RK 9 B – OFS HK 9 B

12,50 hodin    OFS TU 9 A  –  OFS JC 9 A                        OFS TU 9 B – OFS JC 9 B

13,30 hodin    OFS HK 9 A  –  OFS NA 9 A                       OFS HK 9 B – OFS NA 9 B

14,10 hodin    OFS RK 9 A  –  OFS JC 9 A                       OFS RK 9 B – OFS JC 9 B

14,50 hodin    OFS TU 9 A  –  OFS HK 9 A                       OFS TU 9 B – OFS HK 9 B

15,30 hodin    OFS NA 9 A –  OFS RK 9 A                        OFS NA 9 B – OFS RK 9 B