Nominace výběru U12 OFS Trutnov na 6.1.2018 (vloženo: 18.12.2017 08:45)

Seznam hráčů nominovaných na kemp a výběry 6.1.2018

Nominace výběrů OFS Trutnov U12 na turnaj zimní halové ligy, který se koná 6. 1. 2018.

Sraz všech nominovaných hráčů je pro kategorii U12 v 9:00 ve sportovní hale v Lázních Bělohrad.

TRÉNINKOVÝ KEMP VŠECH NOMINOVANÝCH KATEGORIE U12 SE KONÁ 3. 1. 2018 V 16:30 VE

SPORTOVNÍ HALE V HAVLOVICÍCH.

Kategorie U12 (ročník 2006)

Klub                                                                     Nominovaní hráči

Úpice/Rtyně                                        - Svoboda Michal, Kábrt Martin, Čížek Vojtěch

Vrchlabí                                               - Harvey Dylan Jakub, Lukeš Jakub, Klazar Filip

Pilníkov                                               - Voženílek Matyáš

Lánov                                                  - Šulitka Dominik, Vosáhlo Martin, Lelek Jan

Dvůr Králové nad Labem                  - Langpaul Jakub

Hostinné                                             - Krása Šimon

Trenéři: Jiří Říha, Jiří Marel

Omluvenky:

Jiří Říha                               777 287 100

Jiří Marel                             732 131 667

TRÉNINKOVÝ KEMP VŠECH NOMINOVANÝCH KATEGORIE U12 SE KONÁ 3. 1. 2018

V 16:30 VE SPORTOVNÍ HALE V HAVLOVICÍCH.

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, obuv do tělocvičny, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

Případné omluvy ve vážných případech výhradně na telefon:

U12

Jiří Říha                               777 287 100

Jiří Marel                             732 131 667

 

V případě, že se hráč nedostaví bez řádné omluvy, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

V Trutnově 13. 12. 2017

Předseda komise mládeže Daniel Franc

Rozpis utkání                                                                                   

01.           09.00 – 09.18          OFS JC U11 – OFS TU  U11

02.           09.20 – 09.38          OFS HK U11 – OFS NA U11

03.           09.40 – 09.58          OFS JC U12 – OFS TU U12

04.           10.00 – 10.18          OFS HK U12 – OFS NA U12

05.           10.20 – 10.38          OFS RK U11 – OFS HK U11

06.           10.40 – 10.58          OFS NA U11 – OFS JC U11

07.           11.00 – 11.18          OFS RK U12 – OFS HK U12

08.           11.20 – 11.38          OFS NA U12 – OFS JC U12

09.           11.40 – 11.58          OFS TU U11 – OFS NA U11

10.           12.00 – 12.18          OFS JC U11 – OFS RK U11

11.           12.20 – 12.38          OFS TU U12 – OFS NA U12

12.           12.40 – 12.58          OFS JC U12 – OFS RK U12

13.           13.00 – 13.18          OFS HK U11 – OFS JC U11

14.           13.20 – 13.38          OFS RK U11 – OFS TU U11

15.           13.40 – 13.58          OFS HK U12 – OFS JC U12

16.           14.00 – 14.18          OFS RK U12 – OFS TU U12

17.           14.20 – 14.38          OFS NA U11 – OFS RK U11

18.           14.40 – 14.58          OFS TU U11 – OFS HK U11

19.           15.00 – 15.18          OFS NA U12 – OFS RK U12

20.           15.20 – 15.38          OFS TU U12 – OFS HK U12