Nominace výběru U10 OFS Trutnov na 20.1.2018 (vloženo: 11.1.2018 12:00)

Nominace na ZHL KKFS v Hostinném 20.1.2018

Nominace výběrů OFS Trutnov U9 a U10 na turnaj zimní halové ligy, který se koná 20. 1. 2018 ve sportovní hale v Hostinném.

Kategorie U10 (ročník 2008)

Klub - Nominovaní hráči

Mladé Buky - Syrovátko Matyáš

Vrchlabí - Mader Jan, Maševský Daniel

Hostinné - Vorel David

Lánov - Zvirotský Filip, Vosáhlo Radim

Úpice - Tomčiak Tomáš

Žacléř - Kluh Jan

Trenéři: František Klace, Jan Mader

 

Omluvenky:

František Klacek               724 927 249

Jan Mader                          737 249 500

Sraz všech nominovaných je 20. 1. 2018 pro kategorii U9 v 8:00 a pro kategorii U10 v 8:40 ve sportovní hale v Hostinném.

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, obuv do tělocvičny, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

Případné omluvy ve vážných případech výhradně na telefon:

U10

František Klacek               724 927 249

Jan Mader                          737 249 500

V případě, že se hráč nedostaví bez řádné omluvy, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

 

V Trutnově 10. 11. 2017

Předseda komise mládeže Daniel Franc

Rozpis utkání                                                                                   

01.           09.00 – 09.18          OFS TU U9 – OFS JC  U9

02.           09.20 – 09.38          OFS NA U9 – OFS HK U9

03.           09.40 – 09.58          OFS TU U10 – OFS JC U10

04.           10.00 – 10.18          OFS NA U10 – OFS HK U10

05.           10.20 – 10.38          OFS HK U9 – OFS TU U9

06.           10.40 – 10.58          OFS RK U9 – OFS NA U9

07.           11.00 – 11.18          OFS HK U10 – OFS TU U10

08.           11.20 – 11.38          OFS RK U10 – OFS NA U10

09.           11.40 – 11.58          OFS JC U9 – OFS HK U9

10.           12.00 – 12.18          OFS TU U9 – OFS RK U9

11.           12.20 – 12.38          OFS JC U10 – OFS HK U10

12.           12.40 – 12.58          OFS TU U10 – OFS RK U10

13.           13.00 – 13.18          OFS TU U9 – OFS NA U9

14.           13.20 – 13.38          OFS JC U9 – OFS RK U9

15.           13.40 – 13.58          OFS TU U10 – OFS NA U10

16.           14.00 – 14.18          OFS JC U10 – OFS RK U10

17.           14.20 – 14.38          OFS RK U9 – OFS HK U9

18.           14.40 – 14.58          OFS NA U9 – OFS JC U9

19.           15.00 – 15.18          OFS RK U10 – OFS HK U10

20.           15.20 – 15.38          OFS NA U10 – OFS JC U10