Nominace výběrů dívek U13 a U11 (vloženo: 12.2.2018 06:34)

Nominace na přípravný kemp 25.2.2018 a případně turnaj ZHL KFS 10.3.2018

Zimní halová liga KFS okresních výběrů dívek U11 a U13

Nominace dívek OFS Trutnov U13 (ročník 2005-06) a U11 (ročník 2007 a mladší) na přípravný kemp

 

Přípravný kemp: 

neděle, 25. 2. 2018, tělocvična ZŠ Mládežnická, Trutnov :

9.00-10.45 kategorie 2007 a ml. (sraz v 8.30)

11.00-12.45 kategorie 2005-06 (sraz v 10.30)

 

Nominace OFS Trutnov – dívky ročník 2007 a mladší

Ryšavá Adéla                         MFK Trutnov

Svobodová Tereza                 MFK Trutnov

Sturmová Anna Marie            MFK Trutnov

Petráková Barbora                 MFK Trutnov

Vejrychová Daniela               MFK Trutnov

Hauferová Anna                     MFK Trutnov

Denygrová Anastázie             MFK Trutnov

Kubečková Helena                 MFK Trutnov

Mucudisová Vanesa               MFK Trutnov

Smrcová Jessica                     TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Výrostková Lada                    TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 

Holásková Kamila                 TJ Jiskra Podhůří

Reginová Nela                       SK Janské Lázně

Svíčková Veronika                 FK Baník Radvanice v Č.

Hlavatá Andrea                      Sokol Vítězná

Uhlířová Leona                      TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Dostálová Kristýna                TJ Spartak Pilníkov

Žabová Valerie                       Sokol Vítězná

Jindřišková Tereza                 TJ Lánov

Mánková Jana                        TJ Lánov

Němečková Klára                  FC Vrchlabí

 

Nominace OFS Trutnov – dívky ročník 2005, 2006

Fišerová Tereza                      MFK Trutnov

Šípková Aneta                        MFK Trutnov

Bučková Kateřina                  MFK Trutnov

Krestová Karolína                  MFK Trutnov

Zákravská Adéla                    MFK Trutnov

Pejsarová Nela                       MFK Trutnov

Cozlová Kateřina                   MFK Trutnov

Kroková Helena

Novotná Lucie                       TJ Jiskra Horní Maršov

Drahníková Veronika             TJ Jiskra Horní Maršov

Spitzerová Anna                     FK Baník Radvanice v Č.

Koudelová Adéla                   SK Sparta Úpice

Nováková Karla                     TJ Rudník

Matoušková Adéla                 FC Vrchlabí

 

Realizační tým výběrů:

hlavní trenérka:        Mgr. Dita Fuchsová (licence UEFA“B“)

trenérka 2007 a ml.: Mgr. Věra Menzelová (licence UEFA“B“)

trenér 2005-2006:     Miroslav Seidel (licence UEFA“C“)

technický vedoucí:    Tomáš Navrátil (licence UEFA“A“)

 

Na kemp si hráčky vezmou tréninkové oblečení (tričko, trenýrky, stulpny, chrániče), obuv do haly (s nešpinící podrážkou), pití a průkaz zdravotní pojišťovny. Rodiče mohou být kempu přítomni (balkon - bez přezouvání!).

V případě dotazů, omluvy kontaktujte vedoucího výběrů Tomáše Navrátila,

tel.: 731470390, e-mail: tomas.navratil@centrum.cz  

 

Hráčky vybrané po přípravném kempu (nominace bude včas zveřejněna) sehrají ještě před turnajem ZHL v Hradci Králové přípravné utkání - v pondělí, 5.3.2018, tělocvična ZŠ Mládežnická, Trutnov:

16.00-17.00 zápas kategorie 2007 a ml., soupeř MFK Trutnov U10, sraz v 15.30

17.00-18.00 zápas kategorie 2005-06, soupeř MFK Trutnov U11, sraz v 16.30

 

Turnaj ZHL se koná v sobotu, 10.3.2018, v Hradci Králové – Třebši, turnaje se zúčastní  výběry OFS Hradec Králové, Trutnov, Náchod a Rychnov nad Kněžnou (OFS Jičín NE). Podrobnosti budou včas zveřejněny!